Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Aynur Aydın: Demet Akalın beni çok önemsiyor!

11.07.2019

Müzik dünyasının yetenekli isimlerinden Aynur Aydın, Gürdal Ören'in YouTube kanalının bu haftaki konuğu oldu. Almanya Münih doğumlu Aydın, Türkiye'ye geldiğinde yaşadıklarını, müziğe bakış açısını, Demet Akalın'la yaşadığı polemiği ve yeni projelerinin Gürdal Ören'e anlattı. 


Almanya'dan Türkiye'ye geldiği ilk zamanlar zorlandığını ifade eden Aynur Aydın, "Almanya'da her şey çok düzenli. Burası bana çok karmaşık geldi. Ancak şunu söylemeliyim ki; bence dünyanın en güzel mutfağına sahibiz. Dünyanın en güzel sebze meyve tadı Türkiye'de... Nereye gitsem buradaki yiyeceklerin tadını arıyorum" dedi. 


Estetiğe karşı olmadığını da dile getiren Aydın, "Dudağımda küçük bir dolgu var. Botox var o kadar. Sürekli burnumu yaptırmak istiyorum ama doktorum 'hayır' deyip gönderiyor beni" itirafında bulundu. 


Demet Akalın'la yaşadığı polemikle de gündeme gelen Aydın, "Demet Akalın'la aranızdaki sorun ne" sorusuna şu yanıtı verdi: "Zaman zaman polemik oluyor ama aramızda bir sorun yok. İki tane başarılı sanatçı insanın zaman zaman atışması diyelim. İlk geldiğim günden beri beni biraz fazla önemsedi."


Sosyal medyayla arasının iyi olmadığını söyleyen Aynur Aydın, "Çok önemsemiyorum. Anı yaşamayı tercih ederim ben. Bana kalsa neredeyse hiç paylaşım yapmam. Çünkü öyle bir karaktere de sahip değilim. İlla bir beğenilme, görünme arzusu yok bende" dedi. 

2