Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kişisel gelişim uzmanı Binnur Duman, Quality okurları için mutluluğun sırrını açıkladı

16.07.2019

Mutlu olmak istiyor musunuz?


Düşünceler ruhun aynasıdır. Ne kadar olumlu şekilde düşünürseniz, ruhsal enerjinin bedeninizde etkisi o kadar olumlu ve pozitif olacaktır. Hayatınızda bir şeyler ters gidiyorsa emin olmalısınız ki bu, büyük oranda düşüncelerimizdeki olumsuzluklardan kaynaklanmaktadır. Kötü düşünceler, kaygılar, korkular her zaman enerji düşüren olgular olagelmiştir. Netice olarak insanın en büyük düşmanı, kendi eliyle ürettiği korkular ve olumsuz düşüncelerdir. Bu tıpkı ölmeden önce mezara inip beklemek gibidir. Siz siz olun, daima pozitif düşünün ve bu sayede aura enerji alanınızı temiz tutun! 
Bir de gülümsemeyi unutmayın


Gülümsemek ve hatta kahkahalar atmak endorfin gibi ruh halimizi olumlayan hormonların seviyesini yükseltmektedir. Böylelikle kişinin daha pozitif ve keyifli olmasına aracılık etmektedir. Tüm bunların yanı sıra gülümsemek kişiye fiziksel olarak da albeni katmaktadır Gülümsemek, ben güçlüyüm demektir. Hayata ve yaşanan olaylara tebessüm etmek aslında pozitif düşüncelerin sembolik olarak dışavurumudur. Gülümsemek minicik bir kas hareketi ile dünyaya meydan okumaktır. Gülmenin gücünü fark edin ve aura alanınızı temizlemesine izin verin.


Eğer ben bunların hiçbirini yapamıyorum diyorsanız o zaman gelin sizin üzerinizdeki  birikmiş yüklerden geçmişten ve çocukluk yıllarından  size yüklenmiş  tüm olumsuz kayıt ve kodlardan sizi arındırıp yepyeni bir bakış açısıyla size format atalım daha mutlu daha huzurlu bir yaşam da olmanın keyfini yaşayın.DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINDergimizin 121. sayısı, 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.13