Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 126. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Geleneksel Türkiye Yaz Buluşması’nda Azimut Benetti Group’un 50. yılı kutlandı

24.07.2019

İtalyan yat  üreticisi Azimut Yachts’in Türkiye distribütörü Karina Marine Group’un düzenlediği “Azimut Türkiye Yaz Buluşması”na bu yıl Azimut|Benetti Group’un  50.yaş kutlamaları Bodrum’da Şark Saatçiliğin temsilcisi olduğu Ulysse Nardin ile damga vurdu.FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZTürkiye’de sektör lideri olan Karina Marine Group'un temsil ettiği Azimut Yachts’ın bağlı olduğu dünyanın en büyük lüks, mega yat üreticisi Azimut|Benetti Group bu yıl 50.yaşını kutluyor.
Azimut|Benetti Group’un 50. yaşına  özel olarak yıl içinde 5 farklı kıtada 5 özel etkinlik düzenleniyor ve ulusal temsilciler de bu yıla özel davetler veriyor. Bu yıl Karina Marine Group da  temsil ettiği Azimut Yachts adına  Bodrumda geleneksel yaz buluşmasını 50. yılı kutlamak adına Y Lounge, Yalıkavak Marina’da gerçekleştirdi. Azimut Yachts’ın Türkiye prömiyeri yapılan Azimut Grande 27 Metri teknesi de etkinlik akşamında ilk kez tekne severlere gösterildi. 
Azimut Yachts özel tekne koleksiyonunu Türkiye’de başarıyla temsil eden İstanbul merkezli yat satış firması Karina Marine Group  tarafından tüm tekne tutkunları ve Azimut Yachts sahiplerinin bir araya getirildiği buluşmaya İtalya’dan Azimut Yachts Ticari Pazarlama Müdürü Paola Territo ve Avrupa Bölge Müdürü Jad Zakkak Migliorini’de özel olarak katıldı. 
Azimut Yachts temsilcilerinin yanısıra Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş, Şark Saatçilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eliaçık ve Ulysse Nardin Bölge Satış Müdürü Massimo Bonfigli ve Technogym Türkiye Yönetim Kurulu başkanı Vittorio Zagaia ev sahipliğinde yapılan özel davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından Aytek - Gözde Şavkan, Aysel - Beril Akçay, Nuray Fenercioğlu, Timur - Banu Savcı, Ece Vahapoğlu - Cihan Alpay, Ayşe - Erol Demirer, Gilman Karadeniz, Nesligül Aksoy, Ayşe Burcu - İhsan Kaya, Daria - Tayfun Yurdaer gibi isimler büyük ilgi gösterdi.


1