Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 127. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İş dünyası ‘Kader Gayrete Aşıktır’ lansmanında buluştu

31.07.2019

Bülent Yar’ın iş dünyasıyla ilgili motivasyon sağlayan deneyimlerini ve başarının ipuçlarını aktardığı ‘Kader Gayrete Aşıktır’ adlı kitabının lansmanı gerçekleşti. Yar, lansman öncesinde gerçekleşen imza gününde okuyucuları ile buluştu.


Bülent - Şermin Yar, Demet İkiler, Memet ÖzerBerna Sağlam Naipoğlu, bülent Yar, Arzu Umurdağ


Reklam ve pazarlama dünyasında önemli başarılara sahip olan Bülent Yar’ın iş dünyasıyla ilgili önemli anekdotları kaleme aldığı ‘Kader Gayrete Aşıktır’ adlı kitabının imza günü ve lansmanı önceki gün düzenlendi. Bülent Yar lansman öncesi Kanyon D&R’da gerçekleşen imza gününde okuyucuların büyük ilgisiyle karşılaştı. Hürriyet Kitap etiketiyle raflardaki yerini alan ‘Kader Gayrete Aşıktır’ kitabını imzalarken okuyucularıyla sohbet eden Bülent Yar, her dönemde geçerliliğini koruyacak, başarı yolunda ilham veren hikayeleri ve modern çağda başarının yol haritasını konu edindiğini söyledi. Bülent Yar imza gününün ardından Suvla Kanyon’da düzenlenen lansmanda iş, basın ve cemiyet dünyası ile bir araya geldi.


Nazlı, Bülent, Damla, Şermin YarKader Gayrete Aşıktır, iş hayatında hedef kitleyi ve hedef kitlenin ortamını anlatabilmek amacıyla yeni dünya düzeninden; VUCA kavramından; X,Y, Z gibi kuşaklardan bahsediyor.


Coşkun Şen, Bülent Yar, Tiraje Enginer, Ömür Kurt


Öğrenmenin insana eşlik ettiği yaşam deneyimi boyunca, harekete geçirecek motivasyon kaynaklarına sahip olması gerektiğini de vurguluyor.


İş GYO Genel Müd. Hasan Bolat, Kanyon Genel Müd. Tuncer Kınıklı, Bülent Yar

1