Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 126. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Vuslat Olcaydu'dan 2019 Ağustos - Burç Yorumları: Hala retro'nun etkisindeyiz!

01.08.2019

2019'un hızlı döngüsüne yetişmeye çalışırken, baharın geldiğini bile fark edemedik...  Mayıs ayı bitmek bilmedi, peki ya Ağustos? Bizim hala umudumuz var! 2019 Ağustos nasıl geçecek? Hep beraber göreceğiz ama Astrolog Vuslat Olcaydu sizler için Quality Dergisi'ne Ağustos ayı ile ilgili bir kaç ipucu verdi...Gelin Ağustos ayında başımıza neler gelecek hep beraber okuyalım.
KOÇ : Hareketli ve enerjik yapınız bu dönem biraz daha açığa çıkıyor. Kendinizi her zamankinden daha özgür, girişimci ve korkusuz hissediyorsunuz. Kararlı duruşunuz kendinize olan güveninizin tam olduğunun bir göstergesi. Bu dönem sportif aktivitelerde ve eğlence hayatınızda potansiyel bir artış sözkonusu. Sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli ve heyecanlı zamanlar sizi bekliyor olacak. Sağlığınız ile ilgili biraz daha detaycı ve titiz bir konumda olacaksınız. Aşk hayatınızda beklenmedik sürprizler, yeni başlangıçlar ve değişimler sizi bekliyor olacak.


BOĞA : Uzun süredir kendi işlerinizle oldukça yoğun bir şekilde ilgileniyorsunuz. Gelişen olumsuzlukları, problemleri çözme yolunda önemli yol katettiniz. Bu dönem aile konuları gündeme gelecek; ihmalkar davrandığınız, sürekli ertelediğiniz sorunları artık masaya yatırmanın zamanı geldi. Yaşam alanınızda yapacağınız birtakım değişiklikler, lokasyon yenileme ya da yeni bir ev satın alma gibi konularla yoğun bir şekilde ilgilenebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili birtakım dengesizlikler ya da güç kaybı gibi şikayetler gündeme gelebilir. Partneriniz ile birlikte geleceğe dönük planlar yapmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz.


İKİZLER : Geçtiğimiz dönem para konularıyla ilgili biraz sıkıntılı durumlar yaşamış olabilirsiniz. İşleri yoluna koymak için bir süre zaman harcayabilirsiniz. Bu dönem yeterince hakin olduğunuz iletişim konularıyla ilgili başarılı ve etkin bir konumda olacaksınız. Hızlı düşünmek, karar vermek ve çabuk harekete geçmek gibi etkiler yaşayacaklarınız arasında. Yakın çevrenizdeki insanlardan ya da akrabalarınızdan gelecek önemli haberler gelişmeler arasında yer alıyor. Sağlığınız ile ilgili aşırı yorgunluğa bağlı ufak tefek rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Aşk hayatınız oldukça hareketli; partneriniz ile birlikte geleceğe dönük alacağınız kararlar gelişmeler arasında. 


YENGEÇ : Bir süredir yaşadığınız çeşitli problemler, olumsuz gelişmeler psikolojinizin bozulmasına ve canınızın sıkılmasına neden olmuş olabilir. Bu dönem  kişisel ya da aile bütçenizle ilgili çeşitli gelişmeler karşınıza çıkabilir. Birikimlerinizi değerlendirmek adına yapacağınız girişimler olumlu sonuç verecek gibi gözüküyor. Uzun süredir beklentileriniz içerisinde olan aileden kalan mal varlığıyla ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız endişeler, problemler çözüme ulaşmış gibi gözüküyor. Partnerinizle aranızda yaşanan kırgınlık, küskünlük sona eriyor, yeniden denemekte yarar var. 


ASLAN : Bir süredir duygusal enerjiniz oldukça yoğun çalışıyor. İçe dönük bir konumda problemlerinizi çözme yolunda önemli bir mesafe katetmiş olabilirsiniz. Bu dönem dış görünüşünüze, imajınıza oldukça önem gösteriyorsunuz. Kendiniz ile ilgili farklılaşmak adına önemli değişimler için girişimde bulunabilirsiniz. Ben egonuz yüksek seviyelerde seyrediyor. Bu konuda kendinizi frenlemeli ve yaşanabilecek olası problemlerin önlemini almaya çalışmalısınız; hedeflerinize ulaşmak sizin elinizde. Sağlık ile ilgili kas ve iskelet bölgelerindeki ağrılar gündeme gelebilir. Aşk hayatınızdaki monotonluk yeni bir şeyler yapmanıza ve değişim süreci başlatmanıza neden olacak. 


BAŞAK : Sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız gerginlikler, anlaşılmadığınızı düşündüğünüz ve bu konuda oldukça çaba sarf ettiğiniz durumlar bir süredir gündeminizi meşgul ediyor olabilir. Bu dönem daha duyarlı, içe dönük ve derin düşüncelere dalmış bir konumdasınız. Çözümlenmeyi bekleyen önemli konular için harekete geçebilir, buna bağlı birtakım yaptırımlarda bulunabilirsiniz.  Duygularınızla hareket etmemeli ve hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Sağlıkla ilgili kansızlık ve buna bağlı problemler gündeme gelebilir.  Partnerinizle yaşayacağınız duygu yoğunlukları aşkınızı pekiştirmek için katkı sağlayabilir.


TERAZİ : Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler ve bu doğrultuda sizin adınıza başlayan değişim süreci bir süredir yaşadığınız etkiler arasında. Bu dönem yeterince hakim olduğunuz sosyal içerikli konular, dışarıdaki aktivitelerinizde artış sözkonusu. Yakın çevrenizdeki arkadaş gruplarıyla birlikte yapacağınız faaliyetler, oluşturacağınız yeni fikirler ve buna bağlı gerçekleştireceğiniz organizasyonlar eğlenceli ve hareketli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Sağlıkla ilgili uzun süredir ihmal ettiğiniz problemler çözümlenmeyi bekliyor. Aşk konularında partnerinizle şiddetli tartışmalardan, gerilimli durumlardan ve benci tavırlardan uzak durmaya çalışmalısınız.


AKREP : Bir süredir meraklı olduğunuz konularla ilgili yeterince bilgi topladınız ve kendinizi geliştirmek adına girişimlerde bulundunuz. Bu konuda yeterince başarı sağladığınızı söyleyebilirim; Bu dönem kariyer planlarınızda birtakım değişimler, yeni gelişecek açılımlar ve belki de istediğiniz doğrultuda şekillenecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları, alacağınız teklifleri doğru ve yerinde değerlendirmenizi öneririm. Sağlıkla ilgili baş bölgesindeki şikayetler gündeme gelebilir.Karşı cinsle para konularıyla ilgili meseleler ve buna bağlı yaptırımlar olası gelişmeler arasında.

 

YAY : Bir süredir başkaları için kendinizi yıpratmış, kapasitenİzi zorlayarak problemleri çözmeye çalışmış ve  fazlasıyla yorulmuş olabilirsiniz ancak emeklerinizin  karşılık bulmadığı kanısına varmış olmanız mümkün. Bu dönem merak ettiğiniz ve ilgi alanınıza giren konuları öğrenmek, kendinizi geliştirmek ve bilgilenmek adına önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılarınız ve oradaki yakınlarınız ile ilgili haberleri, gelişmeleri yakından takip edebilir ve buna bağlı olarak harekete geçebilirsiniz. Aileden kalan ya da yeni gelecek olan mal varlığınız ile ilgili birtakım gelişmeler karşınıza çıkabilir. Sağlık konularında boyun ve baş ağrısı şikayetleriniz gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda radikal değişimlere ve alınacak önemli kararlara hazırlıklı olun.


OĞLAK : Her alanda yaptığınız ortaklıklarla ilgili olumlu ya da olumsuz birtakım gelişmeler yaşamış olabilirsiniz. Derdinizi bir türlü anlatamadığınız, sürekli tartıştığınız ve hayatınızda birtakım değişimler yaşadığınız süreç canınızı biraz sıkmış olabilir. Bu dönem konulara yeterince odaklanıyor ve problemleri çözme yolunda önemli adımlara imza atıyorsunuz. Oldukça yoğun bir dönem sizi bekliyor. Başkalarıyla ticaret, yatırım yapmak, arsa ya da toprak satın almak gibi konular gündeme gelebilir. Sağlık ile ilgili solunum yollarına bağlı şikayetler gündeme gelebilir. Partnerinizle aranızdaki problemleri karşılıklı uzlaşma yoluyla çözüme ulaşabilirsiniz.  


KOVA : Yaşadığınız sağlık problemleri motivasyonunuzu biraz düşürmüş olabilir. Çalışma hayatınızdaki yoğunluk, iş konularında yaşadığınız değişimler önemli ölçüde hayatınızı etkilemiş gözüküyor. Önümüzdeki dönem birlikte hareket ettiğiniz insanlar ile alacağınız kararlar, birtakım yaptırımlar ve buna bağlı çeşitli gelişmeler gündeme gelebilir. Hukuksal konular ile ilgili beklentide olduğunuz birtakım açılımlar olumlu ya da olumsuz yönde karşınıza çıkabilir. Sağlık konularında düzensiz beslenmeye bağlı mide ağrıları şikayetlerinde artış yaşayabilirsiniz. Partnerinizle hararetli tartışmalardan, bir şeyleri dayatmaya çalışmaktan uzak durmaya çalışın, aksi takdirde gerilim kaçınılmaz.


BALIK : Bir süredir eğlence hayatınızdaki aktiviteler, katıldığınız etkinlikler ve yakın dostlarınız, akrabalarınız ile ilgili çeşitli konularda önemli gelişmelerle yoğun bir şekilde uğraştınız. Bu dönem iş potansiyeli oldukça yüksek. Üretme ve faaliyet konularında fazlasıyla etkin bir konumda olacaksınız ancak sağlığınızın bozulmaması ve bu konuda problem yaşamamanız için özenli ve tedbirli davranmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. Mükemmeliyetçi ve bir şeyleri beğenmez tavırlardan uzak durmaya çalışın. Sağlık ile ilgili yorgunluğa bağlı bölgesel vücut ağrısı şikayetlerine dikkat. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlara, birlikteliklere yelken açabilirsiniz.


DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


Dergimizin 122. sayısı, 1 Ağustos'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

3