Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Serafina Mare'de Ali Sayar'lı geceler yine tıklım tıklım

19.08.2019

Serafina Mare'de Ali Sayar'lı geceler yine tıklım tıklım


Bodrum’un gözde İtalyan restaurantlarından Serafina Mare, Ali Sayar’lı geceleriyle müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor.


Gözde, Merza, Erva, Kamil AğelEce Dedeoğlu, Çiğdem Doğu, Ece Yörenç


Beach ve restaurant hizmeti veren Gündoğan Küçükbük'teki Serafina Mare damaklarda unutulmaz izler bırakan İtalyan tatlarını Bodrumlu lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Geleneksel hale gelen Ali Sayar geceleri de mekana gelenlere unutulmaz saatler yaşatıyor.


Ceylan Türkoğlu, Derya AyaydınAykut-Banu Tarakçıoğlu


Geçen yıl olduğu gibi bu sezon da yaz akşamlarının keyfini Serafina Mare’de çıkaran tatilciler Ali Sayar’ın müzikleriyle keyif dolu akşam geçirdiler. Salı, perşembe ve cuma günleri dj kabininde müzik yapan Ali Sayar'ı dinlemeye gelenler arasında Ahmet Karaçöl, Banu-Aykut Tarakçıoğlu, Begüm-Ömer Ballı, Ceyda-Bilal Kadayıfçıoğlu, Gamze-Nedim Keçeli, Gülim-Burak Karabacak, Tuğba-Nuri Develi, Burak Elmas, Ceylan Türkoğlu, Derya Ayaydın, Çiğdem Doğu, Ece Yörenç, Ece Dedeoğlu, Ayşe-Selçuk Yorgancıoğlu, Gözde-Kamil Ağel, Zafer Kozanoğlu, Tuna Öztürk, Ergül-Tuncay Azaphan, Doğan Kaman ve Safiye-Faik Öztürk gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri vardı.


Begüm-Ömer BallıTuncay Azaphan,  Doğan Kaman

19