Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Paşabahçe mağazaları ikinci franchise mağazasını açtı

21.08.2019

Geniş ürün yelpazesi ile ev ve yaşam alanlarının vazgeçilmezi Paşabahçe Mağazaları, mağaza yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Paşabahçe Mağazaları yurt dışındaki ikinci franchise mağazasını Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da tüketicilerle buluşturdu.


Yurt dışında ilk mağaza yatırımını 2015 yılında İtalya’nın Milano kentinde gerçekleştirdiklerini belirten Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, “Milano’da açtığımız mağaza ile ilk yurt dışı yatırımımızı yaptık. Tasarımın kalbi Milano’daki deneyimimiz bizi yurt dışı yatırımlar konusunda cesaretlendirdi. İkinci yurt dışı mağazamızı da Katar’ın başkenti Doha’da franchise modeli ile açtık. Paşabahçe Mağazaları’nın keyifli alışveriş deneyimini ve mağazalarımızdaki binlerce şık ve kullanışlı ürünü şimdi de Riyad’daki tüketicilerle buluşturuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.


Suudi Arabistan’daki ilk mağazasını Riyadh Park Alışveriş Merkezi’nde açan Paşabahçe Mağazaları “Yaşam” ve “Butik” konseptli ürünleriyle yaklaşık 400 metrekarelik bir alanda tüketicilere hizmet verecek. Dünyanın en ünlü markalarını bir araya getiren Riyadh Park AVM, şehrin merkezinde alışveriş severleri bir araya getiriyor.

13