Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Longines Topkapı Kupası'nın onuruna tasarlanan özel fincan koleksiyonu tanıtıldı

22.08.2019

Longines Uluslararası Yarış festivali kapsamında gerçekleşecek olan ve festivalin en önemli yarışı olarak ön plana çıkan 8 Eylül 2019 tarihli Longines Topkapı Kupası heyecanı keyifli bir davet ile duyuruldu.


Geçtiğimiz günlerde Longines marka direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ev sahipliğinde gerçekleşen keyifli davet marka dostları sayesinde renklendirildi. 


TheRitz-Carlton, Istanbul’unzarifambiyansında gerçekleşendavette Anatolimarkası’nın Longines Topkapı Kupası anısına özel tasarladığı fincan koleksiyonu tanıtıldı.  Yaptığı güçlü iş birliktelikleri ile dikkat çeken Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış’a davet esnasında ünlü seyahat yazarı ve tarihçi Saffet Emre Tonguç Cumhuriyet dönemi at yarışları tarihçesi ve Longines’in bu spor dalına olan katkılarını anlatarak eşlik etti. 


Anatoli tarafından tasarlananLongines Topkapı Kupasıözel fincanlarından elde edilen gelirlerin bir kısmı ise İstanbul Atlı Spor Kulübü derneğinin engelli çocukların tedavisinde destekleyici rol oynayanatla terapibirimine bağışlanacağı açıklandı. 


Binicilik sporları dünyası ile uzun ve tarihsel bir ilişkiye sahip olan köklü saat markası Longines, zarafetin temsilcisi olduğunu organize ettiği bu davet ile bir kez daha göstermiş oldu. FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZBeyhan Bağış

1