Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Oppo'dan yeni 'Reno 2' serisi geliyor

23.08.2019

Dünya lideri akıllı telefon markası OPPO, yeni Reno2 serisi ile yaratıcılığın sınırlarını yeniden belirleyecek.


OPPO, yeni Reno2 serisini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Reno2’nin ilk lansmanı 28 Ağustos’ta Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi’de yapılacak.


OPPO'nun başarılı Reno serisinin ardından, yeni Reno2 serisi kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Reno2 serisi; 48MP dörtlü kamera kurulumu, 20x dijital zoom destekli 5x Hibrit Zoom özelliği, kullanıcıların ultra net gece çekimlerinin keyfini çıkarmasını sağlayan Ultra Karanlık Modu da dahil olmak üzere bir dizi fotoğraf geliştirme özelliği ile geliyor. Ayrıca son derece net ve pürüzsüz videolar çekme imkânı sağlayan ve 'aksiyon kamerası' seviyesini getiren Ultra Steady Video özelliği öne çıkan diğer özellikler arasında yer alıyor.


Reno serisinin hikâyesi

OPPO Reno’nun hikâyesi, 2019'da yaratıcı gençlere ilham veren ilk Reno serisinin piyasaya sürülmesiyle başladı. Hayallerinin peşinden koşan ve kendilerini ifade etmeyi seven öncü gençler için özel olarak hazırlanan OPPO Reno serisi, şık görünümü ve yenilikçi tasarımı ile gönülleri fethetti.


OPPO, her kullanıcı için farklı bir Reno modelinin olduğuna inanıyor. Orijinal OPPO Reno serisi, kullanıcıların yaratıcı hayallerinin önündeki engelleri aşmalarını sağladı. Her kullanıcı kendi benzersiz Reno deneyimi ile sınırların ötesine ulaştı. OPPO ayrıca Reno’nun potansiyelini paylaşmak için dünyanın dört bir yanından sanatçılar ile ekip oluşturdu. Bu sayede, Reno değerlerini harekete geçiren eğlenceli ve yaratıcı bir ruh ortaya çıkarıldı. OPPO, Reno serisini önümüzdeki on yıl boyunca akıllı telefon pazarının gelişimi için bir katalizör olarak piyasaya sürdü. Yakında piyasaya sürülecek olan OPPO Reno2 serisi ise bu yaratıcılığı bir adım daha ileri götürecek; kullanıcıları daha yeni ve daha akıllı mobil fotoğrafçılık teknikleri ile tanıştıracak.Öncü teknolojilerle daha yaratıcı bir deneyim

OPPO markası, kendini mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamaya adıyor. Reno2 serisi de bu adanmışlığın güzel bir örneği olarak, dörtlü kamera kurulumuna sahip ilk OPPO modeli olarak karşımıza çıkıyor. Reno2’nin yenilikçi teknolojisi, kullanıcıların daha geniş bir bakış açısı kazanmasını, zihinlerini yeni açılara ve olanaklara açmasını sağlıyor. Yer veya zaman sınırlaması olmadan; geniş arazilerden, dar sokaklara veya karanlık, ay ışığından yoksun gecelere kadar farklı mekânlarda yapılacak yaratıcı fotoğraf deneyimi Reno2 ile mümkün hale geliyor.


“Yaşam bir varış noktası değil, bir yolculuktur” deyişinden hareketle OPPO, sadece yaratıcı sonuca değil, aynı zamanda sürece de odaklanmaya inanıyor. Bu sürece değer vermek ve bundan zevk almak, kullanıcıların yaratıcılığını her zamankinden daha fazla ortaya çıkarıyor. OPPO bu nedenle, olayları tüm açılardan görmek için güçlü bir araç seti sağlayan ve kullanıcıların zamanın olağanüstü anlarını yakalama yolunda bakış açılarını mükemmelleştiren bir kamera geliştirdi. Dörtlü kamera, 5x Hibrit Zoom, ultra geniş açılı lens özelliğini ve daha fazlasını sunan tam odak uzaklığı görüntüleme sistemi Reno2’de bir araya geldi. Değişken odak uzaklığına sahip üç lens, ultra geniş açıdan telefotoya benzersiz 5x Hibrid Zoom efekti oluşturmak için birlikte çalışıyor ve aynı zamanda yumuşak ve kusursuz bir zoom geçişi sağlamak için görüntü teknolojisini birleştiriyor. Ultra geniş açılı lens, kullanıcılara daha çeşitli fotoğraflar ve fotoğraf temaları kazandıran etkileyici 116° perspektif sunuyor.

10