Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality of Magazine'den yeni sezona bomba gibi bir Eylül sayısı!

01.09.2019

Quality of Magazine, 11. Yılından ay aldığı günlerde, 123. Sayısı olan Eylül 2019 sayısında, birbirinden değerli isimlerle beraber çok özel içerikler hazırladı. 


Usta gazeteci Salih Keçeci’nin Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı Quality of Magazine, yeni sezona merhaba derken, çok özel röportajlardan birbirinden farklı davetlere, dopdolu içeriğiyle, bir dergide 4 farklı kategoriyle iş dünyasının, modanın ve güzellik sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor.


Bildiğiniz gibi dergimiz Quality Of Magazine’in içinde, Business, Fashion bölümleri vardı. Bu sene başında iki ayda bir ek olarak çıkarmaya başladığımız QUALITY Sağlık & Güzellik ekini, sizlerden gelen pozitif görüşler ve tavsiyeler sonucu artık dergimizin içine taşıdık. 


QUALITY Of Magazine bir dergi. Ancak içinde Business, Sağlık, Güzellik ve Fashion bölümleri kendine özgü şık kapaklarla ayrılmış iç içe üç dergi;

* Quality Business, 

* Quality Fashion

* Quality Sağlık & Güzellik

Eylül 2019 kapağında bu ay, Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Kıbrıslı Türk siyasetçi Ersin Tatar ve değerli eşi Sibel Tatar yer alıyor.


SELİN CİĞERCİ HAKKINDA BİLİNMEYENLERİ İLK KEZ QUALITY DERGİSİNE ANLATTI!


Sosyal Medya fenomeni Selin Ciğerci, doğallığı ve samimiyetiyle takipçilerinin kalplerinde taht kurdu. Biz de bu sayımızda Selin Ciğerci ile Acarkent’deki evinde bir araya girdik. Çekimlerden sonra da dobra dobra bir röportaj yaptık. 
Quality Business


Dergimizin Quality Business bölümünde bu ay, Net Holding - Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Koordinatör Hande Tibuk ile yeni projeleri, gelecek hedefleri ve 'Festtogehter' hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
Quality Sağlık & Güzellik


Quality Sağlık ve Güzellik ekimizin kapağında bu ay "Sağlığın kraliçesinden yeni umutlar" başlığıyla yola çıkan ve bir çok başarı hikayesine imza atan Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak yer almakta. 


Mezoterapi'nin faydalarından bahseden Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu ise Eylül sayımızda da Quality okurlarını bilgilendirmeye devam ediyor.


İçerisinde Doç. Dr. Turhan Özler'in ve M. Sc. Dr. Zafer Kazak'ın da bulunduğu; Sağlık & Güzellik hakkında merak edeceğiniz her şeyin yanıtı Quality Sağlık&Güzellik’te sizleri bekliyor.
Quality Fashion


Quality Fashion’a bu ay, 40 yıl önce kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan BİSSE ile damgayı vuruyor. 


Quality Fashion sayfalarını süsleyen BİSSE, yeni sezona merhaba diyen siz moda severleri okumaya davet ediyor.


Quality of Magazine Eylül sayısı, davetler, haberler, luxury, sağlık, güzellik, otomobil, teknoloji, sağlık, kültür-sanat sayfaları, köşe yazarları ve en gözde mekânların bulunduğu mekân rehberi ile yeni sezona merhaba diyor.


Dergimizin 123. sayısı, 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine.com online platformlarında.


www.qualityofmagazine.com3