Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Best Gift Fest girişimcileri buluşturmaya devam ediyor

04.09.2019

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Aqua Florya AVM’de gerçekleşecek olan Best Gift Fest Alışveriş Balosu 14-15 Eylül tarihlerinde birbirinden ünlü markaların yanı sıra tasarımcıları da ziyaretçileriyle buluşturacak. 


Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğinde düzenlenecek olan alışveriş balosu TOÇEV’in 25. yılı için gerçekleştirilecek. Giyim, aksesuar, ev tekstili, dekorasyon gibi çeşitli markaları bir araya getirecek olan etkinliğin ana teması kozmetik ve güzellik, sağlıklı ve organik yaşam üzerine olacak.Aslı Özdemir - Nilüfer Batur


Aqua Florya Alışveriş Merkezi'nde ikinci kez gerçekleşecek olan Best Gift Fest'te Emel Yıldırım, Naz Elmas, Nil Uzun gibi ünlü isimler stant açarak alışveriş keyfini dolu dolu yaşatacak. 2 gün boyunca gerçekleşecek olan etkinlikte, alışverişle birlikte ünlü Kimya Mühendisi Şems Arslan, Emel Yıldırım, Estetik Koçu Emsal Doğan, yazar ve ilişki koçu Adil Yıldırım, Styling Danışmanı Gülay Kuriş gibi ünlü isimler de  güzellik sağlıklı yaşam ve ilişkilerle ilgili  keyifli söyleşiler gerçekleştirecek.


19