Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yeşim Bilici'den eğitime anlamlı katkı

04.09.2019

Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Bilici’nin eşi Yeşim Bilici kurduğu Anka Eğitim Danışmanlık sponsorluğunda Türkiye’nin kültür elçilerinin yetiştirilmesine katkı sağlayacak.


Milli Eğitim Bakanlığı’nın desteği ile hayata geçen projenin ilk basamağı 30 Eylül günü Ayasofya Müzesi’nde gerçekleşecek. Milli Eğitim Bakanlığı’nın seçtiği 100 öğrenci Türkolog Ali Canip Olgunlu ile Ayasofya Müzesi’ni birlikte gezme şansı yakalayacak. Program kapsamında öğrenciler her ay farklı bir kültürel, tarihi mekan ile buluşacak. Konu ile ilgili konuşan Yeşim Bilici, “Amacımız Türkiye’nin kültür elçilerini yetiştirerek ülkemizin en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak. Bu amaca katkı sağlayacağını düşündüğümüz bir kitap projemiz daha var. Tüm hayırseverlerin bu anlamlı projeye destek vermesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.Yeşim Bilici


TÜRKİYE’Yİ GEZEREK KİTAP YAPACAKLAR


Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Yeşim Bilici bir diğer projesi ile yine eğitime destek verecek. Anka Eğitim Danışmanlık bünyesinde 16 Eylül’den itibaren başlayacak olan Bahçeşehir Üniversitesi sertifikalı fotoğrafçılık eğitimini tamamlayan hayırseverler Ali Canip Olgunlu ve Yeşim Bilici ile Türkiye’nin çeşitli yerlerinde fotoğraflar çekecek. Fotoğraflar ile derlenen kitap satışından elde edilen gelir ise Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanacak. 


Alican İpolgunlu

19