Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Vuslat Olcaydu'dan 2019 Eylül - Burç Yorumları: Bizim hala umudumuz var!

04.09.2019

2019'un hızlı döngüsüne yetişmeye çalışırken, yılın bitmesine 3 ay kaldığına hep birlikte şahit olduk. Fakat bizim hala umudumuz var! 2019 Eylül nasıl geçecek? Hep beraber göreceğiz. Astrolog Vuslat Olcaydu sizler için Quality Dergisi'ne Eylül ayı ile ilgili bir kaç ipucu verdi... Gelin Eylül ayında başımıza neler gelecek hep beraber okuyalım.
KOÇ: Sosyal yaşamınızla ilgili bir süredir önemli açılımlar karşınıza çıkmış olabilir. Bu dönem çalışma hayatınızda büyük ölçüde artış söz konusu. İş arkadaşlarınızla ileriye dönük yeni projeler geliştirebilir ve bu konuda liderlik pozisyonu üstlenebilirsiniz. Çeşitli konularda alacağınız ortaklık teklifleri, birlikte hareket etmek ve karar verme aşamaları gündeme gelebilir. Sağlık konularıyla ilgili şikâyetlerinizde artış söz konusu. Partnerinizle yaşadığınız fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklara karşı çözüm üretmek girişimleriniz arasında.


BOĞA: Aile meseleleriyle ilgili yeterince yoğun bir süreç geçirdiniz. Önümüzdeki dönem biraz daha rahat bir konuma geçiyorsunuz. Eğlence dünyasına dahil olabilir, değişik organizasyonlara katılabilir ve yakın dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aile içerisinde küçük yaştaki ebeveynlerin meraklı oldukları spor branşlarına teşvik etmek ve onlara bu konuda gereken desteği vermek gibi girişimleriniz olabilir. Sağlık ile ilgili birtakım dengesizlikler, anlık değişimler yaşayabilirsiniz. Karşı cinsle olan iletişim kopuklukları, yanlış anlaşılmalar ve gereksiz tartışmalı durumlar gündeme gelebilir.


İKİZLER: İletişsel konularda oldukça yoğun bir dönem geçirdiniz. Bu süre içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönümler aldınız. Önümüzdeki dönem aile içerisinde bireyler arasındaki sorunlar ve çözümlenmeyi bekleyen bir kısım konular gündeme gelebilir. Yaşam alanınızı değiştirmek, yenilemek ve buna bağlı yatırım amaçlı girişimlerde bulunmak gelişmeler arasında. Sağlıkla ilgili fiziksel problemlere bağlı şikâyetleriniz gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar, birliktelikler yaşayacağınız etkiler arasında. 


YENGEÇ: Birçok konuda bütçenizi oldukça zorlamış ve fazla açılmış olabilirsiniz. İleriye dönük yaptığınız yatırımlar yeterince tatmin edici gözüküyor. Önümüzdeki dönem iletişim konularında başarılı bir konumda olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız kısa seyahatler, alacağınız önemli haberler ve buna bağlı açılımlar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizden alacağınız nasihatlere kulak asmanızı öneririm. Sağlıkla ilgili yorgunluk ve halsizlikle ilgili şikâyetleriniz gündeme gelebilir. Partnerinizle bir kısım problemlerin çözümü için kesin karar alma aşamasına gelmiş olabilirsiniz.


ASLAN: Dış görünüşünüz ve imajınızla ilgili yaptığınız değişimler, yenilikler kendisini fazlasıyla gösteriyor. Bir süredir mücadele ettiğiniz her ne var ise başarılı sonuçlar, çıkarımlar elde ettiniz. Bu dönem bütçenizle ilgili hesap-kitap işleri, ödemeler, yapacağınız yatırımlar ve bankalarla kurduğunuz iletişime bağlı birtakım gelişmeler gündeme gelebilir. Sağlığınızda bir süredir yaşadığınız sıkıntılar çözüme ulaşıyor. Sevdiğiniz insanın umursamaz ve sorumsuz davranışları canınızı biraz sıkabilir.


BAŞAK: İç dünyanıza yaptığınız yolculuk psikolojinizin biraz olsun düzelmesinde önemli katkı sağlamış olabilir. Önümüzdeki dönem girişimde bulunacağınız işlerde ve daha birçok konuyla ilgili kararlı ve istikrarlı duruşunuz başarı yüzdenizin yüksek olacağının bir işareti olabilir ancak bu süre içerisinde ben egonuzu kontrol altına almaya çalışmalısınız. Sağlık konularında ihmalkâr davranışlardan uzaklaşmak yararınıza olacak. Karşı cinsle ilgili duygusal enerji ve romantizm gündeminiz içerisinde.


TERAZİ: Sosyal ilişkilerinizdeki yoğunluk, kalabalık ortamlar ve birilerine dert anlatmaya çalışmak sizi fazlasıyla yormuş olabilir. Bu dönem kabuğunuza çekilebilir, kendinize huzurlu ve sakin ortamlar seçebilir ve problemlerinizi çözmek adına önemli mesafe kat edebilirsiniz. Gizli rakipler ve kıskançlıklara karşı dikkatli olmalısınız! Sağlık konularında ayak bölgesindeki problemler gündeme gelebilir. Partnerinizle birçok konuda savaş vermekten vazgeçmeye çalışın ve uzlaşma yolunu tercih edin.


AKREP: Kariyerinizle ilgili önemli değişimler, olumlu ya da olumsuz gelişmelerle yoğun bir şekilde uğraştınız. Karşınıza çıkan fırsatları ve aldığınız teklifleri en iyi şekilde değerlendirdiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu dönem sosyal faaliyetler, yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız ile birlikte geçirilecek keyifli zamanlar kafanızın rahatlamasında ve psikolojinizin düzelmesinde önemli ölçüde katkı sağlayabilir. Sağlıkla ilgili baş bölgesine bağlı şikâyetlerinizde artış söz konusu. Karşı cinsle olan ilişkinizde para konularına bağlı etkili gelişmeler gündeme gelebilir.


YAY: Merak ettiğiniz alanlar ve konular ile ilgili eğitim alma, öğrenme ve kendinizi geliştirmek gibi girişimlerle bir süredir oldukça yoğun bir şekilde uğraşıyorsunuz. Yurtdışı bağlantılarınızla ilgili etkili açılımlar yaşamış olabilirsiniz. Önümüzdeki dönem kariyer planlamaları, iş değişiklikleri, farklı alanlarda başarılı olabilmek için birtakım arayışlar ve belki de  çalışma arkadaşlarınız ile birlikte oluşturacağınız yeni projeler gündeminizde büyük yer kaplayacak. Annenizden alacağınız tavsiyeler işinize yarayabilir.Sağlıkla ilgili oluşacak boğaz ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda yeni ufuklara yelken açabilir ve sıra dışı ilişkiler yaşayabilirsiniz.


OĞLAK: Yaşadığınız olumsuzlukları bertaraf etmek ve bir şeyleri rayına oturtabilmek için uzun süredir oldukça yoğun çaba sarf ediyorsunuz. Hayatınızdaki değişimlere artık alışmalı ve buna göre kendinize bir yön belirlemelisiniz. Bu dönem uğraşı alanlarınız ile ilgili meraklı olduğunuz konularda kendinizi yetiştirmek, eğitim almak ve yeni bir şeyler öğrenmek gibi gelişmeler karşınıza çıkabilir. Özgüveninizin sağlam konumda olabilmesi için inancınızdan asla vazgeçmeyin. Sağlıkla ilgili vücudunuzda birtakım dengesizlikler ve güç kayıpları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki tutarsız davranışlarınız ve problem gidermek ile ilgili yaşadığınız sıkıntılar kendini gösterebilir.


KOVA: Bir süredir hukuksal konular ile ilgili önemli açılımlar karşınıza çıkıyor; Çeşitli alanlarda yaptığınız ortaklıklar ve birliktelikler ile ilgili yoğun ve stresli bir dönem geçirdiniz; Önümüzdeki süreçte olaylara karşı daha gözlemci, hislerinize güveneceğiniz ve yoğun duygular yaşayacağınız bir konumda olacaksınız. Uzaklardaki yakınlarınızdan kazanım elde edeceğiniz birtakım mal varlıklarıyla ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili düzensiz beslenmeye bağlı sindirim sisteminizdeki şikâyetlerinizde artış yaşayabilirsiniz. Partnerinizin isteklerine karşılık vermeli ve onu mutlu edecek sürprizler yapmalısınız.


BALIK: Birçok alanda iş yoğunlukları, çalışma hayatınızdaki yeni gelişmeler ve sağlık konularında birtakım sıkıntılar bir süredir karşınıza çıkan gelişmeler arasında. Önümüzdeki dönem yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız ile birlikte yeni başlangıçlara, ortak alınacak kararlara ve anlaşmalara imza atabilirsiniz. Etrafınızdaki zıt fikirli, karşıt görüşlü ve tartışmaya açık insanlara karşı önlem almayı ihmal etmeyin. Sağlıkla ilgili fazla efora bağlı fiziksel problemler güdeme gelebilir. Aşk hayatınızda karşınıza çıkacak alternatifleri değerlendirmeye almalı ve yeni başlangıçlar için doğru bir hamle yapmaya çalışmalısınız.


DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


Dergimizin 123. sayısı, 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.


3