Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Acer, yeni oyuncu mağarası Predator Thronos'u tanıttı

04.09.2019

Acer’ın en yeni oyuncu “koltuğu” Predator Thronos Air, oyun tutkunları için şık bir atmosfer oluşturuyor. Çelik yapı; koltuk, modüler masa ve monitör kolundan oluşuyor. Oyuncuyu rahat bir kokpit biçimiyle saran ürün, kendinizi oyun atmosferine tamamen kaptırmak için ideal. Deniz mavisi ışıklar hafifçe parlayarak mükemmel bir oyun ortamı oluşturuyor.


Koltuk, maksimum rahatlık için çeşitli açılarda (kabin içinde 130 derece, kabin dışında 180 derece) ayarlanabiliyor. Üründe ayrıca masaj özelliği de bulunuyor. Böylece kullanıcılar uzun oyun maratonlarından sonra rahatlayabiliyor. Masada yer alan ayarlanabilir klavye ve fare bölmeleri hangi açıda olursa olsun rahat yazı yazma olanağı sunuyor. Ayak desteği ise ayakların yüksekte durmasını sağlıyor.


Üç adede kadar ekran desteği sunan monitör kolu, ortadaki monitör standının altında bulunan kullanışlı sap ile kolayca yukarı aşağı hareket ettirilebiliyor. Ayrıca, ortadaki monitörün tam üzerine kamera yerleştirip YouTube, Twitch veya Mixer’da canlı yayın yapmak da oldukça kolay.


Alanı düzenli tutmak için, güçlü oyun bilgisayarının yerleştirildiği platform koltuğun arkasında bulunuyor. Kablo yönetim sistemi ise kabloları göz önünden kaldırıyor. Bunlara ek olarak Acer, koltuğun oyun sırasında hareket etmesini önleyen bir sabitleyici, bardak tutucu, kulaklık tutucu, USB girişleri ve kamera gibi seçenekler ve özelliklerle çeşitli özelleştirme olanakları sunuyor.

10