Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Acer, çok açılı projeksiyonu C250'yi tanıttı

04.09.2019

Acer, Çok Açılı Projeksiyon Özelliği ve Dünyanın İlk Otomatik Dikey Moduna Sahip Taşınabilir LED Projektörü C250i’yi Piyasaya Çıkardı


Yeni Acer C250i taşınabilir LED projektörde, Full HD çözünürlük, 5 saate kadar çalışan pil ve kablosuz bağlantı özellikleri bulunuyor. Acer ayrıca 7/24 güvenilir çalışma olanağı sunan, IP6X standartlarındaki PL1 Serisi lazer projektörlerini de duyurdu.


Acer C250i, akıllı telefonlardaki içeriği her yerde, her zaman görüntülemek için tasarlanan bir Full HD taşınabilir projektör.

Birden fazla düzlemi bulunan benzersiz ve şık silindir tasarım, stant veya üçayak olmadan da duvarlara, tavana veya herhangi bir yüzeye görüntü yansıtma imkanı veriyor.

Dünyada ilk kez[1] otomatik dikey moda sahip olan cihaz, hiçbir ayar gerektirmeden akıllı telefonun ekranındaki görüntüyü yanlarda siyah bölümler olmayacak şekilde yansıtıyor.

Isınmaya ihtiyaç duymayan bu taşınabilir LED projektörde, 30.000 saatlik çalışma ömrüne sahip bir LED modülü bulunuyor.

Acer, orta ölçekli gösteri alanları veya toplantı salonları için de 4000 lümen[2] parlaklığa sahip PL1 serisi lazer projektörleri duyurdu.

Acer, IFA 2019’da C250i taşınabilir LED kablosuz projektörünü duyurdu. Stant gerektirmeden çok açılı görüntü yansıtma becerisine sahip cihaz, dünyanın ilk1 otomatik dikey mod özelliğiyle kullanıcıların akıllı telefonlarındaki içerikleri her yerde, her zaman yansıtmalarını sağlıyor. Son derece hafif bir projektör olan Acer C250i, çok açılı izleme, çözünürlük, pil ömrü ve genel kullanım kolaylığı konularında ise oldukça iddialı.
“Acer, C250i ile projektör dünyasına yenilikler sunmaya devam ediyor.” diyen Acer Inc. Dijital Ekran İş Birimi Başkanı Victor Chien, sözlerine şöyle devam etti: “Stant ya da üçayak olmadan çok açılı projeksiyon olanağı sunan yaratıcı bir tasarımın yanı sıra akıllı telefonlardaki içerikleri paylaşmak için eşsiz bir otomatik dikey moda da sahip.”


Acer C250i: Her Yerde, Her Zaman Çok Açılı Projeksiyon

C250i, benzersiz bükülmüş silindir tasarımı sayesinde yatay atımlı diğer projektörlerden farklı olarak çok açılı projeksiyon imkanı sunuyor. Tasarım yalnızca şık olmakla kalmıyor aynı zamanda alandan tasarruf ediyor ve stant veya üçayak gerektirmeden duvara, tavana veya herhangi bir yüzeye görüntü yansıtma esnekliği sunuyor. Kullanıcılar yan koydukları projektörü döndürerek içeriklerini duvarda veya tavanda görüntülemek için en uygun açıyı bulabiliyor. Dikey olarak konulduğunda ise yatay görüntülere destek veriyor ve otomatik dikey moduna geçebiliyor. Bu yenilikçi otomatik dikey mod sayesinde kullanıcılar, dikey video görüşmeleri veya canlı yayın oturumları (örneğin Facebook veya Instagram’da) doğrudan kablosuz olarak yayınlayabiliyor. Görüntünün yan kısmında siyah bölümler oluşmuyor. Günlük kullanım için son derece esnek bir şekilde tasarlanan C250i’nin özellikleri uzman akıllı telefon kullanıcılarını bile etkileyecek seviyede. Kenar düzeltme özelliği ise ekrandaki içeriklerin her açıdan harika görünmesini sağlıyor.C250i: Yüksek Kaliteli Full HD Çözünürlük ve Kablosuz Performans

C250i kompakt boyutlarına rağmen yüksek çözünürlüklü 1080p görüntüleri destekliyor. Üründe ayrıca tek şarjda 5 saat dayanan bir pil bulunuyor. Android ve iOS kullanıcıları C250i’ye kablosuz olarak bağlanıp evde veya yolda zahmetsiz bir kullanım deneyimi yaşayabiliyor. C250i’nin LED modülü 30.000 saate varan çalışma ömrü sunuyor. %100 NTSC uyumlu renk gamı, 300 ANSI lümen parlaklık ve 5000:1 kontrast oranı da cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. C250i ayrıca telefonları her yerde şarj etme olanağı sunan bir taşınabilir şarj cihazı görevi görüyor. Projektörün 5 W gücündeki dahili Bluetooth hoparlörleri film veya TV programları izlerken sınıfının en iyi ses kalitesini sunuyor.Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer C250i, EMEA bölgesinde Ocak 2020’de 539 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

Acer PL1520i serisi, EMEA bölgesinde Kasım ayında 1499 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

10