Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Philips PowerPro Max’den üstün temizlik performansı

09.09.2019

Philips’in torbasız elektrikli süpürgesi PowerPro Max, ergonomik tasarımı ve TriActive+ başlığı sayesinde ulaşılması zor alanlara bile ulaşıp evi dip köşe temizliyor. Ev tozuna karşı alerjisi olan, astım gibi hastalıklara sahip ya da evcil hayvanı olan kullanıcılara benzersiz bir temizlik performansı sunuyor.Türkiye’de 89 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen?ve ihtiyaca uygun sunduğu çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips, PowerPro Max elektrik süpürgesi ile derinlemesine temizlik imkânı sunuyor. Philips’in torbasız elektrikli süpürgesi PowerPro Max, güçlü emiş gücü ve üstün temizlik kabiliyeti sayesinde en ince tozların bile %99,9'unu hapsederken temizlikte konforu bir üst seviyeye taşıyor.


Alerji Kilit sistemi sayesinde elektrikli süpürgeyi çalıştırmadan önce toz haznesinin tamamen kapalı olduğundan ve sızdırmadığından emin olmanız için bir sensör kullanan, polen, hayvan tüyleri ve ev tozlarını yüksek emiş gücü ile haznesine hapseden PowerPro Max, temizlikte mükemmeliyeti sevenlerin vazgeçilmezi olacak.


Zahmetsiz temizlik imkânı sunan PowerPro Max’in ön kısmındaki hava kanalları evinizdeki büyük kırıntıları içeri çekerken, yanlardaki fırçalar mobilya ve duvar kenarlarını temizliyor. TriActive+ teknolojisi sayesinde süpürülmeyen toz kalmıyor.


Philips PowerPro Max en ince toz tanesini bile %99,9 oranında temizliyor

PowerPro Max SuperTurbo fırçası ve Allergy H13 boşaltma filtresi sayesinde halılardaki tüyleri ve kılları kolay bir şekilde alıyor. İçindeki döner fırça ile en küçük toz tanesini ve evcil hayvanlarınızın tüylerini %99,9 oranında temizleyen PowerPro Max, havayı dı?arı püskürtmeden en ince tozları bile yakalayan teknolojisi ve özel olarak tasarlanmış haznesiyle, boşaltma işlemlerinde pratiklik sağlıyor.

10