Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Longines Topkapı Koşusu görkemli şekilde sona erdi

09.09.2019

Longines Uluslararası Yarış Festivali’nde zaferin zamanı, spor şampiyonalarının resmi zaman tutucusu İsviçreli saat uzmanı Longines tarafından tutuldu.


TJK Veliefendi Hipodromu’nda düzenlenen Longines Uluslararası Yarış festivali kapsamında Longines Topkapı Koşusu’nun  kazanan atı Rhythm Divine oldu.


ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLARLongines, 1878 yılından bu yana uluslararası atçılık dünyasına olan bağlılığını ve desteğini, Türkiye Jokey Kulübü (TJK)  tarafından düzenlenen Longines Uluslararası Yarış Festivali’nde bu yıl da sürdürmeye devam ediyor. Türk atçılığının uluslararası alanda daha da prestijli hale gelmesine katkıda bulunan Longines, bu yıl da yarış festivalinin“Unvan Ortağı”, “Resmi Zaman Tutucusu”ve“Resmi Saati” oldu. 


Türkiye Jokey Kulübü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 7-8 Eylül tarihlerinde düzenlenen ‘‘Longines Uluslararası Yarış Festivali ’’,  seçkin davetlilerin, at sahiplerinin ve dünyanın önemli jokey kulüpleri ve yarışçılık otoritelerinin üst düzey katılımıyla gerçekleşti. 


ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR
TJK’nın düzenlediği festivalin Unvan Ortağı, Resmi Zaman Tutucusu ve Resmi Saati olan Longines, kazanan atın sahibi, antrenörü ve jokeyine de şık bir Longines saat hediye etti. 


TJK Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen festival kapsamında Longines Zarafet Ödülü töreni de düzenlendi.  Festivalin ikinci gününde Longines Marka Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan’ın, TJK Kurumsal İletişim Müdürü Aylin Sevim,  Instyle Genel Yayın Yönetmeni Bahar Kader ve ünlü sunucu Oylum Talu’nun da aralarında bulunduğu jüri, davetliler arasında bulunan en zarif ve şık şapkalı kadın davetliyi seçti. “Longines Zarafet Ödülü”nü kazanan ünlü influencer ve Longines marka dostu Rachel Araz Kiresepi’ye, Longines Marka Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan Zarafet Ödülü olan Longines DolceVita Koleksiyonuna ait zarif saati takdim etti. 


ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR
Longines Uluslararası Yarış Festivali’nin  2. Gününde, Saat 16:00’da Veliefendi Hipodromu’nda start verilen Longines Uluslararası Topkapı Koşusu’nu Murat Çağımnı’nın sahibi olduğu Rhythm Divine isimli safkan, jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanarak festivale damgasını vurdu. Festivalin Resmi Zaman Tutucusu Longines tarafından yarışın süresi 1.34.75 olarak olarak belirlendi.

1