Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Pepsi Tadım Testi yıldızlarla dolu partiyle kutlandı

12.09.2019

Pepsi® Tadım Testi’nin başarısı, dün gece Alancha’da düzenlenen ve milyonların sevgilisi Beyazıt Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşen partide Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever, Batuhan Ekşi, Burak Yörük, Burcu Binici, Gökhan Güneş, Gülay Kamaz, Emel Yıldırım, Sinem Yıldırım ile kızı Lara, Nalan Salur, Nila Fırat, Merve Boluğur, Oğulcan Engin, Petek Ertüre, Seçkin Piriler, Tamer Yılmaz ve Zeynep Tosun gibi çok sayıda ünlünün katılımıyla kutlandı.


Pepsi® Tadım Testi, katılımcıların eğlenceli bir şekilde kendi kola tatlarını keşfetmelerini teşvik ediyor. Dört yıl önce Türkiye’de başladığından bu yana Pepsi® Tadım Testi’ne ülke çapında 59 şehirde yaklaşık 148 bin kişi katılım gösterdi. Pepsi® toplam 4 yılın sonunda yüzde 59 oranı ile tüketicilerin tercih ettiği lezzet oldu.


Didem Sınık, Tansu Cimitay, Aslı Önder, Beyazıt Öztürk, Mahmut Sipahi, Özge Özel, Büşra Aybakan, Çağla AkyüzTansu Cimitay, Aslı Önder, Beyazıt ÖztürkUğur Kurul, Zeynep Özkaya, Gizem Güven, Jennifer Boyner, Michele CedolinDuygu Uğurik, Nuray Fenercioğlu, Petek ErtüreMerve Boluğur

1