Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dilek Hanif, 2019-20 Sonbahar/Kış kapsül koleksiyonunu tanıttı

12.09.2019

Dilek Hanif günün her saati şık olabilmek için uygun seçim arayan modern kadına yönelik parçalardan oluşan 2019-20 Sonbahar/Kış kapsül koleksiyonunu özel bir davetle tanıttı. 


Yeni koleksiyonun The St Regis Istanbul Spago’da, 11 Eylül’de gerçekleşen davetine iş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü simalar katıldı.


Dilek Hanif


Aralarında Suzan Sabancı Dinçer, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Suzan Toplusoy, Şükran Güzeliş, Cennet Süzer ve Ayşegül Kodal’ın olduğu ünlü isimler Dilek Hanif 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı yakaladılar. İş yoğunluğu ve çalışma saatleri içinde günlük şıklığından da ödün vermek istemeyen iş dünyası kadınlarına pratik ve kullanışlı bir çözüm sunmak amacı ile tasarlanan koleksiyon, şık ve zamansız parçalardan oluşuyor. 


Özlem Avcıoğlu, Feryal Gülman, Dilek Hanif, Merih Turan, Filiz Bulutçu, Suzan ToplusoyGülgün Çavuşoğlu, Gülbin Simitçioğlu, Tuba Peksever


Gizia Gate mağazalarında beğenilere sunulacak olan koleksiyonu Dilek Hanif şu sözlerle anlatıyor: “Koleksiyonumda yer alan elbiseler ile gömlek, ceket, pantolon gibi kendi içinde kombinlenebilen tasarımları gerek iş dünyası gerekse bu yalın şıklığı arayan tüm kadınlar için tasarladım. Stilimi yansıtan ve gün boyu giyilebilecek tasarımlardan oluşan kapsül koleksiyonumun ülkemizde ve yurt dışında çok iyi tanınan Türk tasarımcılarının yanı sıra genç tasarımcılarımızın da kıyafetlerini bir araya getiren Gizia Gate mağazalarında satışa sunulmasından mutluluk duyuyorum. Gizia Gate’in sadece Türk tasarımcı markalarını bulundurması nedeniyle ülkemiz için çok değerli bir konsept mağaza olduğunu düşünüyorum.


Demet Sabancı Çetindoğan


Nilüfer Bulut, Nida Bulut

1