Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kişisel Gelişim Uzmanı Melis Gökhan, ThetaHealing tekniğini Quality okurları için anlattı

30.09.2019

İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde eğitimine devam eden Kişisel Gelişim Uzmanı Melis Gökhan, ThetaHealing tekniği yani bilinçaltı dili uygulayıcılığı hakkında önemli bilgiler verdi.


Theta, ismini Theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar theta dalga boyunda gerçekleşir. Yani Theta hali çok derin bir gevşeme anıdır. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz.


Duygu yaratımı yapabiliriz. Bazı insanlar sürekli yeterli olmadıklarını, sevilmediklerini düşünerek, ifade ederek yaşarlar. Buna inanırlar, onlara böyle söylenmiştir ve onlar da bunu kabullenmişlerdir. Duygular öğretilebilir, tekrardan hatırlatılabilir. Çalışma sırasında öğretilebilecek duygulardan bazıları; Şefkat, güvende olma, bolluk, bereket, zenginlik, sevgi, neşe, coşku, huzur, başarı, hayır diyebilme, sıkıntılı, depresif, sinirli vs. olmadan nasıl yaşanabileceği gibi.
DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


Dergimizin 124. sayısı, 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.


13