Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Fashion On The Fest'ten Koruncuk Vakfı'na destek

08.10.2019

Rabia Kurşun ve İpek Köse, 7 Ekim'de de yine Feriye'de 'Fashion On The Fest' etkinliği düzenledi. 


Rabia Kurşun, bu etkinliği marka haline getirmek istediklerini söyledi. 46 kadın girişimcinin arasında Işıl Reçber, Yasemin Gazanker, Arzu Niziplioğlu, Dilara Aka, Melisa Eraydın gibi tanınmış isimlerinde stand açarak katıldığını belirten Kurşun ve Köse, "Fashion On The Fest'e katılım için çok talep var. Biz de seçerek alıyoruz. Marka olmamış gerçek kadın girişimcileri seçiyoruz. Ürettiklerini kendi imkanlarıyla satmak için online platformları kullanan, girişimci ruhları olanları buluyoruz. Onlarla kendi çevremizi, dostlarımızı, müşterilerimizi paylaşıyoruz. Geçen sefer etkinliği 2300 kişi ziyaret etti. Bugün 3500 kişiye ulaştık" dedi. 


İpek Köse, Rabia Kurşun


Tüm dekorasyon süslemeyi Zeynep Dizayn’ın üstlendiği Alışveriş etkinliğine davetli olarak Merih Turan, Figen Kıral,Nilgün Dilek ,Neslihan Taşdemir,Arzu Demirer,Burcu Acartürk ,Yıldız,Vildan Küçükmustafa, Evrim Kırmızıtaş Başaran gibi birçok ünlü isim katıldı.


Serap Sarı, Şeyda ToprakBerat Aşıcıoğlu


İhtiyacı olan çocuklara destek

'Fashion On The Fest'te 'Koruncuk Vakfı'nın yer aldığını belirten Rabia Kurşun, bu yolla korunma ihtiyacı olan çocuklara da destek sağlanıyor.Vakfın faaliyetleri hakkında da bilgi paylaşan Kurşun, şunları aktardı: "Koruncuk Vakfı'nın 40. yılında hayata geçirdiği ikinci çocuk köyü olan Koruncukköy Urla'da kız çocuklarına alanlarında uzman eğitimciler eşliğinde bedelsiz barınma hizmeti, eğitime erişim desteği, aynı zamanda sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle kişisel gelişimlerini destekleme imkanı sağlanacaktır. Bu uzun soluklu proje ile Koruncuk Vakfı'nın en büyük amacı Koruncukköy Urla'da kalan tüm çocukları eğitim hayatlarında her yönden destekleyerek donanımlı ve çağdaş gençler olarak hayata kazandırmak, böylelikle ülkelerine faydalı bireyler olmalarına yardımcı olmaktır."


Sinem Sancaktar, Melda Aksu


1