Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bağzıbağlı Prive X Özlem Erkan defilesi gerçekleşti

08.10.2019

Tasarımcı Özlem Erkan, kumaş üstadı Bağzıbağlı Nişantaşı’nın yeni hazır giyim markası Bağzıbağlı Privé’ye özel koleksiyonunu bir defileyle tanıttı. Defileye katılanlar arasında Cemal Beyazıt, Barış Erarslan, Cem Altan, Nejdet Ayaydın, Mehmet Bağzıbağlı ve Alona Bağzıbağlı vardı..


Moda Tasarımcısı Özlem Erkan, Türkiye’nin en köklü ithal kumaş tedarikçisi Bağzıbağlı Nişantaşı’nın yeni hazır giyim markası “Bağzıbağlı Privé” için hazırladığı “Servi” isimli koleksiyonuyla Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un ilk gününde bir defile gerçekleştirdi.


Özlem Erkan


İthal kumaş seçkisi yaratmada 62 yıllık bir geçmişe sahip olan Bağzıbağlı, 2020 İlkbahar-Yazında ilk koleksiyonunu sunmak üzere yeni bir kadın hazır giyim markası oluşturdu: “Bağzıbağlı Privé”. Markanın ilk sezonu için koleksiyonu moda tasarımcısı Özlem Erkan hazırladı.


Mehmet, Daria, Alona Bağzıbağlı


Sektördeki çok yıllık birikimini tasarımlarına aktaran Özlem Erkan, Bağzıbağlı Privé’nin ilk sezonunda hazırladığı “Servi” ismindeki koleksiyonu için ilhamı, yeni adı “Selvi” olan, her koşulda dimdik göğe yükselen ve her mevsim yeşil kalan ağaçtan esinleniyor. Tasarımcı için bu ağaç, gücünü kökünden alan ve her koşula göğüs geren güçlü kadınları sembolize ediyor.
Cemal Beyazıt, Barış Eraslan, Cem Altan, Nejdet Ayaydın

5