Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Bilnet Okulları CEO’su Faruk Tatar yeni okul markasını ve hedeflerini Quality Business'a anlattı

02.07.2018

Bilfen Şirketler Grubunun yeni okul markası olarak konumlanan Bilnet Okulları, ilk yıl hizmete açtığı Ankara Çayyolu, Sakarya, Samsun ve Malatya kampüsleri ile 2017 – 2018 öğretim yılını tamamladı. Önümüzdeki dönemde kampüs sayısını arttırarak verdikleri kaliteli eğitimi bütün ülkeye yaymak istediklerini belirten Bilnet Okulları CEO’su Faruk Tatar ile bir araya gelerek yeni okul markasını, hedeflerini ve uyguladıkları eğitim sistemini konuştuk.


Gelecek Bilnet Okullarıyla değişiyor

Çocukları geleceğe hazırlamanın tek ve en iyi yolunun, onların alacağı eğitimin kalitesini arttırmak olduğuna inandıklarını belirten Bilnet Okulları CEO’su Faruk Tatar; “Bilnet Okulları olarak eğitim kalitemizi Türkiye’nin dört bir tarafına yaymak ve bayrağımızın dalgalandığı her noktaya eğitimde yarattığımız kaliteyi taşımak istiyoruz.” dedi.

Bilfen Şirketler Grubu bünyesinde yer alan grup şirketlerinden aldığı destek ile yola çıkan Bilnet Okulları yayıncılıktan toplu yemek hizmetine, servis taşımacılığından tekstile kadar birçok alanda markalaşmış olan Bilfen Şirketler Grubunun markalarından destek alıyor.  


Bilnet Okulları markasını tüm Türkiye’ye yayacağız

Ankara Çayyolu – Malatya – Sakarya ve Samsun kampüsleriyle eğitim-öğretim hayatına başlayan Bilnet Okulları yeni dönemde 9 yeni okulla daha hizmet vermeye devam edecek. Planlanan yatırımlarla ilgili bilgi veren Tatar, 2018 - 2019 öğretim döneminde mevcut okulların yanı sıra açılacak hem merkez kampüsler hem de akredite okullarla birlikte yerleşke sayısını 13’e çıkartacaklarını söyledi. 


Tatar; “Bu sene eğitime başlayan kampüslerimize ek olarak Ankara Yenimahalle, İstanbul Kartal, İstanbul Bahçeköy, İstanbul Beylikdüzü, İzmir Menderes, Bodrum, Diyarbakır, Hatay, ve Kocaeli’ye yeni kampüslerimizi açıyoruz. Böylece 12 anaokulu, 12 ilkokul, 12 ortaokul ve 7 lisemiz ile büyümeye devam ediyoruz.” dedi.

Bizler oyun kurucu olursak bizim çocuklarımız da oyun kurucusu olur

Kaliteli ve yenilikçi eğitim sistemimizi daha geniş kitlelere yayabilmek ve daha fazla öğrencinin bu eğitim sisteminden faydalanmasını sağlamak için Bilnet Okulları önümüzdeki dört yıl içinde yatırımını 500 milyon TL seviyelerine çıkartarak 50 kampüse ulaşmayı hedefliyor.


Bilnet Okullarını kısa vadede Türkiye’de, uzun vade de Dünya’da oyun kurucu yapmak istiyoruz. Eğitim kalitemizi bozmadan, istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bunu yaparken, özellikle eğitim standardımızı korumak adına kendi kadrolarımızı yetiştirerek idari ve öğretmen ekibimizi yetiştiriyoruz. 


RÖPORTAJIN DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN

14