Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Organizasyonlarıyla sektöre yeni bir soluk getiren My Music'in kurucuları Quality'e konuk oldu

02.09.2018

Eğlence garantili hayallerinizi gerçekleştiriyoruz


Düğün, davet, kutlama gibi çok özel günler, ses- ışık ve müzik ile unutulmaz bir organizasyon ister. İşte biz de tüm bu sorulara çözüm üreten organizasyon firmalarından biri olan ‘My Music’in kurucuları Murat Mazliyah ve Ayşegül Katılmış ile sohbet ettik.


İş arkadaşlığından ortaklığa

Murat Mazliyah, müziğe olan ilgisi nedeniyle çocuk denecek yaşta Büyük Ada’da işletmecilik ve DJ’lik yaparak sektöre adım atmış. Sonrasında bir dönemlerin efsane müzik prodüktörü Nino Varon’un yanında müzik konusunda özel geceler için beste, aranje yapacak kadar kendini geliştirmiş. 
Ayşegül Katılmış ise, Kadir Has Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nü bitirdikten sonra işe girdiği firmada düğün, davet ve organizasyon konusunda tam bir profesyonel olmuş. Burada tanıştığı iş arkadaşı Murat Mazliyah ile 2014 senesinde “Artık kendi işimizi yapma zamanı geldi” diyerek organizasyon, düğün, davet, event hizmeti veren My Music isimli firmalarını kurmuşlar. 


Ayşegül Hanım, davet koordinatörü olarak müşteri ilişkilerinden sorumlu. Murat Bey ise müzik, ses-ışık ve yöneticilik görevini üstlenmiş.  

My Music her türlü organizasyon hizmetindeki ses, ışık, DJ, sanatçı temini, sahne, podyum, düğün, nişan, kurumsal davetler ve private davetlere imza atan, 3D çizimlerle hizmet veren profesyonel bir şirket. Ayrıca müşterilerine gerekirse dans dersi vermekten, geceye veya kişilere uygun müzik ve besteler yapan ses kayıt stüdyosuna sahip.    

Eğlence garantili hayallerinizi gerçekleştiriyoruz 

  

Murat Mazliyah “Biz My Music ailesi olarak müşterimizin hayalindeki geceyi yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizle ilk görüşme ile birlikte arkadaş oluruz. Birlikte fikir ve çözümler üreterek unutulmaz bir geceye imza atıyoruz. Ayrıca sadece bir ses-ışık firması değiliz. Yaptığımız teknik yatırımlar ve hayal gücümüz ile rakiplerimizden çok farklıyız. Görsel anlamda özel kurulumlar yapıyoruz. Biz eğlence garantili hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” diyor. 


14