Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

İMA Group Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı'dan sürpriz açıklama

12.10.2018

Biz önemli gördüğümüz her yatırımcıyı Türkiye’ye çekmeye hazırız

 

 

Quality Dergisi'nin düzenlediği ‘Kışa Merhaba’ partisinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan IMA Group Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, Türkiye'ye önemli yatırımcıların geleceğini belirterek, "Sürpriz projelerimiz var" ifadelerini kullandı.

 

Basın danışmanlığımızı Salih Keçeci yapacak

Çok güzel bir partinin yapıldığını vurgulayan Derya Bağcı, derginin Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci'nin de kendilerine basın danışmanlığı yapacağının müjdesini verdi. Yabancı yatırımcıları Türkiye’ye çekmek için çok önemli projelerinin olduğunun da altını çizen Bağcı, özellikle Afrika ve Asya'dan güzel haberlerinin olduklarını söyledi.

 
 

Ülkeler korkak gibi görünse de Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyorlar

Türkiye’ye İMA Grup olarak geleli 2.5 yıl oldu. Londra merkezli bir fon olarak dünyanın birçok ülkesinde hizmet veriyoruz. Bu ülkeler arasına Türkiye’yi de eklemenin zamanı gelmişti. Ekonomik şartlar şu an zor görünse de yabancı yatırımcıları Türkiye’ye getirmek kolay. Çünkü ülkemiz yatırım yapmaya çok uygun bir yer. 14 ülkede durmaksızın hizmetlerimize devam ediyoruz. Ülkeler şu anda korkak gibi görünse de Türkiye'ye yatırım yapmaya devam ediyor.

 

 

"Afrika, yatırım alanında geleceğin Amerikası"

Yurtdışındaki Türk iş adamlarının da ülkemize yatırım yapması konusunda öncü olabiliriz. Ülkemiz ekonomik anlamda başarısız gibi görünse de, yurt dışında büyük bir korku salıyor. Amerika, Hollanda ve İsviçre’den çok büyük yatırımcılar, farklı projeler için görüşmeler yapıyor. Afrika’yı da unutmamak lazım.  Geçtiğimiz günlerde Afrika ülkelerinin büyükelçileriyle görüşmeler yaptık. Onlarla da yatırımlara başlayacağız. Biz her yatırımcıyı Türkiye’ye çekmeye hazırız. Afrika bu alanda geleceğin Amerikası" diye konuştu.

 

 

 

Sürpriz projelerimizi çok yakında açıklayacağız

 

Özellikle Asya'daki Türki Cumhuriyetlerle ilgili yoğun bir çalışma halindeyiz. Çok önemli bir projemiz var ancak bunun üzerinde konuşamıyoruz. Kısa bir süre sonra kendi dergimizde bu konuyla alakalı bir açıklama yapacağız.

13