Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

‘Native Base’ kurtarıcınız olacak

17.10.2018

Kimyasal ve ısıl işlemler yüzünden yanmış, kopmuş, kuru ve matlaşmış, incelmiş saçlarınızı artık dert etmeyin! Her bir saç telini yoğun keratin proteini içeriğiyle yenileyen ‘Native Base’ kurtarıcınız olacak. 


Saçların yüzde 72’si keratin proteininden oluşuyor. Ancak, saçlara dayanıklılık ve canlılık veren bu madde, boya, fön, düzleştirici, maşa gibi işlemlerle günden güne azalıyor. Sonuçta da incelmiş, cansız, mat, kuru; kolay kırılan, dökülen ve kopan saçlarla karşı karşıya kalıyoruz.


Bu sorunu gidermenin en etkili ve pratik yolu ise saça keratin bakımı yaptırmaktan geçiyor. Keratin bakımı yıpranmış saçları onarıyor, eski gücüne kavuşturuyor; gür, parlak ve sağlıklı bir yapı kazandırıyor. 


Hollanda laboratuarlarında formüle edilen, sülfat ve sodyum içermeyen Native Base, doğal bitki ve meyve özleri ve keratin proteininden oluşuyor. Saçlara yoğun bir keratin bakımı sunan ve Native Base, doğal içeriyle birçok marka arasından sıyrılıyor. 


Saçlara ipeksi bir görünüm kazandıran Native Base, saçın doğal dengesini korumasını, dolgun, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Saçlarda mucizevi bir dönüşüm yaratan Native Base, yoğun keratin bakımı sayesinde, saçları hem daha ışıltılı hem daha gür hem de daha hacimli ve hoş bir görünüme kavuşturuyor. Profesyonel kuaför salonlarında da uygulanan Native Base ürünlerini www.nativebase.com.tr adresinden on-line satın alabilirsiniz.


Düzenli aralıklarla uygulanması önerilen Native Base‘i kullandıktan sonra saçlarınızdaki mucizevi dönüşüme inanamayacaksınız !


15