Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Koton Beauty, sonbaharın makyaj trendlerini yeni sezona taşıdı

23.10.2018

Koton Beauty, sonbahar-kış sezonunu Natural Harmony koleksiyonuyla karşılıyor. Sonbaharın doğaya dönüş trendini Natural Harmony, fondöten, toz highlighter, oje ve tak çıkar far paletlerinden oluşuyor.
Koton Beauty, Natural Harmony sezonun trendlerini taşıyan koleksiyonuyla makyajda doğallık akımına vurgu yapıyor. Moda dünyasının mega trendi olarak 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda etkisini gösteren doğaya dönüş trendi, fondöten, toz highlighter, tak çıkar far paleti ve ojelerden oluşan koleksiyonun tonlarını belirliyor. 
Natural Harmony koleksiyonunda yer alan fondöten ile pürüzsüz, doğal ve mat görünüm sağlanırken ince ve yoğun pigmentlere sahip ürün sayesinde pürüzsüz ve kadifemsi bir ten yaratılıyor. Yağ içermeyen yapısıyla normal ve karma ciltler için uygun olan ürün, ince ve akışkan yapısı sayesinde cilde kolayca yayılıyor ve kuruduktan sonra bulaşma yapmıyor. İçindeki GFK 30 sayesinde cildi UV ışınlarından da koruyan ürün 44.99 TL’lik fiyatıyla da dikkat çekiyor. 
Natural Harmony Koleksiyonu’nun ışıltısı ise doğal parlaklık sağlayan toz highlighter ile sağlanıyor. Aydınlatıcı pigment ve sedefleriyle uygulandığı bölgeye canlı bir görünüm kazandıran ürün yüze, gözlere, yanaklara ve dekolteye uygulanabilme özelliğiyle de işlevselliği artırıyor. Ürün 29.99 TL’lik fiyatıyla raflarda yerini alıyor. 

Koleksiyondaki tak çıkar far paleti de doğadan ilham alınan mat ve sedefli seçenekleriyle kendi paletini yarat konseptini sunuyor. Koton Beauty Natural Harmony Koleksiyonu seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da yer alıyor.


15