Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Enjoy Güzellik Merkezi Kurucusu Şenay Günay, Quality Business'a konuştu

01.11.2018

İki yıl önce kurulan ve sektörde adından sıkça söz ettiren Enjoy Güzellik Merkezi kurucusu Şenay Günay ile Enjoy Güzellik Merkezi’inde araya geldik. Biz sorduk Şenay Hanım cevapladı gelin birlikte okuyalım. 
Şenay Hanım sizi tanıyabilir miyiz, bize kendinizi tanıtır mısınız?


34 yaşındayım 2 kız çocuk annesiyim. 2001 yılından bu yana güzellik ve kozmetik ile alakalı birçok dünyaca ünlü markaların “Güzellik Uzmanı” ve eğitim departmanlarında Kişilerin ihtiyaçları analizleri konusunda görev aldım. 
Sektöre nasıl girdiniz?


Güzellik uzmanlığı, uzman estetisyenlik, kosmotoloji eğitimlerimi tamamlayıp Türkiye’deki eğitimimin ardından, şuan bildiğimiz en ünlü kozmotoloji markalarının eğitimlerinide tamamlayıp, Pure Skin Enstitü, Beauty Terapi eğitimlerimi tamamladım. 15 yılı aşkın süredir güzellik sektöründeyim. Şuan bağlı bulunduğum(işlettiğim) Enjoy Güzellik Merkezi bünyesinde, 20 kişilik estetisyen,  pediatrist,  güzellik uzmanı, doktor fizyoterapist, diyetisyen, profesyonel make-up artist, güzellik koçları bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi bünyemizde çalışacak, yeni mezun personel danışanlarımıza gerekli eğitimler veriyoruz. İletişime ve danışanları ile kurduğu güçlü bağa inanan Şenay Günay, kozmotolojinin ve yeni nesil cihaz ve teknolojileride yakından takip ediyor.
Enjoy Güzellik Merkezi ne zaman ve nasıl doğdu?


Enjoy 2016 yılında Prof.Banu Coşar ile birlikte kurduğumuz daha öncesinde tasarladığımız 7'den 70'e kadın erkek ayırt etmeksizin tüm güzellik, bakım ihtiyaçlarını arada sunabilmek adına kurulmuş, ismi gibi enerjik ve dinamik bir kuruluştur. 
Enjoy Güzellik Merkezi’nde ne gibi hizmetler veriyorsunuz?


Danışanların tüm ihtiyaçlarını gözeterek kısıtlı vakitlerini, 2,5 katlı merkezimize sığdırmaya çalıştık. Bir bölümümüz yeni nesil zayıflama teknolojisi, 360 fit kilo kontrol merkezi, diğer bölümlerde ise cilt bakımları, ameliyatsız yüz germe, kalıcı makyaj, dolgu PRP, Vitamin Hydrofacial (Amerikan Cilt Bakımı) Lazer epilasyon hizmetini vermekteyiz. 


Özellikle hanımlara bu konularda tavsiyeniz nedir?


Hanımlara tavsiyem, uyku düzenlerine dikkat etsinler. Özellikle uyku güzellik için çok önemli, sağlıklı beslensinler, kullandıkları ürünlere dikkat etsinler, bol bol su içsinler ve kendilerini çok ama çok sevsinler. 


RÖPORTAJIN DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

14