Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

'Sokaktan Olimpiyata' sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi

05.11.2018

Dünya olimpiyatlarında önemli bir yere gelen kaykay sporunun, ülkemizde de gelişip yaygınlaşabilmesi için "Sokaktan olimpiyatlara" mottosuyla  önemli bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçti.  Özellikle hayata kazandırılacak çocuklarımızın beden ve ruh sağlığının gelişmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle güçler birleşti.
Türkiye Kaykay Federasyonu ve Sosyal Sorumluluk Projesi Gönüllüleri tarafından bu sene ilki düzenlenen “Sokaktan Olimpiyata” projesi Bebek Parkı’ında düzenlenen etkinlikle start aldı.Dünya Olimpiyatlarında önemli bir yere gelen kaykay sporunun, ülkemizde de gelişip yaygınlaşabilmesi, özellikle hayata kazandırılacak çocuklarımızın beden ve ruh sağlığının gelişmesi ve profesyenel bir sporcu olmalarının desteklenmesi için “Sokaktan Olimpiyatlara” mottosuyla önemli bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçti.FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZÖzge PEKER, Monik İPEKEL, Gülay KAMAZ, Reyhan İPEKEL ve Naz KAMAŞAK 'ın destekleri ile İstanbul’un gönüllülerine ve yüreği bu çocuklar için atan ünlülere ulaştılar. İş, sanat, spor ve sosyal yaşamın ünlü isimlerinin de katıldığı  etkinliğe, Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Hülya Koçyiğit, Seda Sayan, Aslı Duruman gibi isimler katıldı.
Ahmet Misbah Demircan,Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hülya Koçyiğit, Seda Sayan


Sokak köpeğine büyük saygı…


Gerçekleştirilen etkinlikte birde ilginç olay yaşandı. Bebek Park’ı müdavimi bir sokak köpeği protokolün önünde uzanarak derin bir uyku çekti. Protokol konuklarının hayvanı rahatsız etmemesi ise çevredeki halk tarafından büyük övgü topladı.

1