Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Alper Mestçi’nin yeni filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı

06.11.2018

Korku filmlerinin usta ismi Alper Mestçi'nin merakla beklenen yeni filmleri hakkında ilk bilgiler paylaşıldı. 2018 yazının en çok izlenen  Türk filmleri olan Siccin 5 ve Üç Harfliler: Beddua’nın  ardından devam halkalarının 2019 yılı vizyon tarihleri belli oldu. Üç Harfliler: Adak 5 Haziran’da, Siccin 6 ise 9 Ağustos’ta vizyonda ki yerlerini alacaklar.
Elde ettiği gişe rakamlarıyla ve yazın kırdığı rekorlarla dikkat çeken film serilerinden Üç Harfliler: Beddua, 339.737 biletli seyircisiyle tüm zamanların en çok izlenen yerli filmlerinde Haziran ayı rekorunu, Siccin 2, 289.327 seyircisiyle Temmuz ayı rekorunu, Siccin 5 ise 633.391 seyircisiyle Ağustos ayı rekorunu elinde bulunduruyor. 


Siccin 5 ile Mestçi kariyer rekorunu da kırarken, film tüm zamanlarda yazın en çok izlenen Türk filmi olma başarısını da gösterdi. 


Siccin 6'nın yapımcılığını Muhteşem Filmüstlenirken, Üç Harfliler: Adak'ın yapımcılığında ise Muhteşem Film ve TME Films'in ortak imzası var. İki filmin de dağıtımını ise TME Films gerçekleştirecek. 


Üç Harfliler: Adak filmi için oyuncu görüşmelerine başlayan Alper Mestçi, iddialı senaryolarıyla 2019 yılında Türk sinemasında yeni rekorlar kırmaya devam edeceklerini belirtti.


Özgün korku sahneleriyle ünü Türkiye sınırlarını aşan, Avrupa'nın yanı sıra Amerika ve Asya kıtalarında da sıkı takipçi kitlesi olan korku filmi serileri ile ilgili ayrıntılı bilgiler önümüzdeki aylarda açıklanacak. 


4