Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Barlas Tan Özemek feat. Ediz Hafızoğlu, Muaf Kadıköy’de

06.11.2018

İstanbul müzik sahnesinin iki usta ismi Barlas Tan Özemek ve Ediz Hafızoğlu bu kez, çok özel bir gece için bir araya geliyorlar!


Barlas Tan Özemek’in Eylül sonunda yayınlanan albümü “Yalancılar Kahvesinde”yi birlikte yorumlayacak olan ikili, geceye özel performanslarıyla da müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşatacaklar. Barlas Tan Özemek feat. Ediz Hafızoğlu Konseri, 8 Kasım Perşembe akşamı Muaf Kadıköy’de!
İstanbul müzik sahnesinin tanınmış müzisyen ve prodüktörlerinden Barlas Tan Özemek ile Türkiye’nin en iyi davulcularından Ediz Hafızoğlu, çok özel bir gece için bir araya geliyorlar. Barlas Tan Özemek’in ilk solo albümü “Yalancılar Kahvesinde”yi ilk kez birlikte yorumlayacak olan ikili, geceye özel hazırladıkları performanslarla da müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşatacaklar. 8 Kasım Perşembe akşamı Muaf Kadıköy’de gerçekleşecek konserin biletleri 30 TL’den, kapıda satışa sunulacak.


Yılın en dikkat çeken albümlerinden!


Sezen Aksu’dan Bülent Ortaçgil’e, Marshall Allen’dan Korhan Futacı’ya, bir çok usta isme sahnede ve stüdyoda eşlik ettiği projelerin yanı sıra, Gaye Su Akyol ve  Yasemin Mori’nin albümlerinde prodüktör kimliğiyle karşımıza çıkan ve kurucularından olduğu Kara Orkestra, Marika gibi doğaçlama müzik gruplarından da  tanıdığımız Barlas Tan Özemek’in albümü, Eylül sonunda Ada Müzik etiketiyle yayınlandı. Müzik yazarlarınca yılın en dikkat çekici yerli albümlerinden biri olarak işaret edilen “Yalancılar Kahvesinde”, “gündüz de gece de dinlenebilecek masallardan, hayal ile gerçek arası bir rüyadan, 90’lar çocukluğunun süper kahramanları ve çizgi filmlerinin fantastikliğinden, uyku ile uyanıklık arasında duyulan seslerden, eski ile yeni arası bir sound’dan besleniyor”.


4