Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arzum Olimpia Power ile temizlikte değişimi yakalayın

07.11.2018

Elektrik süpürgeleri ile tertemiz evlerin vazgeçilmezi olan Arzum, ödüllü yeni ürünü Arzum Olimpia Power ile evlerde değişimi başlatıyor! 4A performans sınıfına sahip Arzum Olimpia Power, yüksek performanslı çekiş gücü, kullanım kolaylığı ve ileri teknolojisi ile kadınların en büyük yardımcısı olacak.


Yüksek kaliteli, dayanıklı ve ileri teknolojili elektrik süpürgeleriyle güven duyulan Arzum, Olimpia Ailesi’ne eklediği yeni ürünü Arzum Olimpia Power ile köşe bucak temizliğin anahtarını sunuyor. Derinlemesine temizlik ile evlerdeki değişimi yakalamak isteyenlerin gözdesi olacak inovatif ürün, 4A performans özelliğiyle yüksek çekiş gücü sunuyor. Dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award’da ‘Tasarım ve Kullanım Kolaylığı’ ödüllerine layık görülen süpürge, kullanım kolaylığı ve teknolojisi ile evin en büyük yardımcısı oluyor. Arzum Olimpia Power, dayanıklı telli hortumunun yanı sıra göz alıcı mükemmel tasarımıyla da ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor.
Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız, Olimpia Power ile ilgili olarak: “Çeşitli kategorilerle evlerin her metrekaresine sahip çıkıyoruz ve yenilikçi ürünlerle tüketicilerimizin hayatlarını günden güne kolaylaştırıyoruz. Süpürge kategorimizin en yeni üyesi Arzum Olimpia Power ile tüketicilerimizin karşısındayız. Evlerde değişim yaratacağına inandığımız yeni süpürgemiz, çıkar çıkmaz dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award’da ‘Tasarım ve Kullanım Kolaylığı’ ödüllerine layık görüldü. 4A performans sınıfı özelliğine sahip süpürgemizin, yüksek çekiş gücü, kullanım kolaylığı ve teknolojisi ile tüketicilerimizin beğenisini kazanacağından eminiz” dedi.
Arzum Olimpia Power’ın tüm notları A!

Arzum Olimpia Power enerji verimliliğinde, sert zemin temizliğinde ve toz tutmada 4A sınıfı performansıyla tüm ‘A’ları topluyor, evleri köşe bucak temizliyor.


899W motor gücüne sahip olan süpürge, yüksek çekiş gücünü ilk andan itibaren hissettiriyor. Hepa 13 filtresi ile tozların %99,9’unu hapsediyor, Cyclone Extremeteknolojisi ile de toz ve alerjenlerin havaya karışmasını önlüyor.


Tasarım ve kullanım kolaylığı ödüllü Arzum Olimpia Power, ultra geniş tekerlekleri ile rahatça hareket ediyor. Kolayca temizlenebilen 2,2 litrelik toz haznesi ile kesintisiz temizlik sağlıyor. Arzum Olimpia Power, rahatlıkla değiştirilebilen başlıklarıyla derinlemesine ve köşe bucak temizlik sunuyor. Dayanıklı, geliştirilmiş hareket kabiliyetine sahip telli hortumu sayesinde de uzun ömürlü kullanımı garantiliyor.

10