Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Ridley Scott’un yeni THY reklam filmi yayınlandı

07.11.2018

Ridley Scott’ın çekmiş olduğu yeni THY reklam filmi, YouTube üzerinden yayınlandı.


Oscar ödüllü yönetmenden yeni THY reklam filmi!

Son bir kaç yıldır yayınlanan reklam filmlerinde dünyaca tanınan ünlü isimlere yer veren Türk Hava Yolları, yeni reklam filmiyle de oldukça ses getirmeyi planlıyor.


Türk Hava Yolları’nın filosunda bulunan Boeing 777’yi çekim mekanı olarak kullanan Ridley Scott reklam filminde, yeni İstanbul Havalimanı, Ortaköy Camii, Yerebatan Sarnıcı, Çırağan Sarayı gibi İstanbul’un birçok önemli mekanına yer veriyor.


Seri olarak yayınlanacağı açıklanan reklam filmi ayrıca, önümüzdeki günlerde tüm dünya televizyonlarında yayınlanacağı da müjdelendi.
Türk Hava Yolları‘nın marka adını dünyaya duyurmak amacıyla gerçekleştirilen bu projeler dahilinde oldukça başarılı işlere imza atılmıştı. Hatırlayacağınız üzere, Amerikan Ulusal Futbol Ligi Finali’nde yayınlanan reklam filminde, reklam yüzü olarak Morgan Freeman‘e yer verilmişti.


30 saniye süren reklam filmi için 5 buçuk milyon dolar harcayan Türk Hava Yolları, reklam projelerine Ridley Scott yönetmenliğinde devam ediyor. İşte karşınızda Oscar ödüllü  Ridley Scott’ın çekmiş olduğu THY reklam filmi!

3