Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

TUMI'de 'Black Friday' zamanı

08.11.2018

İşlevselliği ve dayanıklılığı lüks dokunuşlarla buluşturan, yenilikçi bakış açısı ve tasarımcı kimliğiyle stil dünyasında ayrıcalığını ortaya koyan valizlerin, seyahat aksesuarlarının, çantaların ve deri aksesuarlarının dünyaca ünlü yaratıcısı TUMI,  22 Kasım Perşembe günü başlayan ve oldukça avantajlı bir alışveriş deneyimi sunan  “Black Friday” ile ilham veren dünyasını keşfe davet ediyor.


Modadan dekorasyona, kozmetikten valize, alışveriş keyfini en cazip avantajlarla taçlandıran Black Friday, tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de de gerçekleşiyor.


Valiz, seyahat aksesuarları, çanta ve deri aksesuarları söz konusu olduğunda, işlevselliği ve dayanıklılığı, lüks dokunuşlarla buluşturan, yenilikçi bakış açısı, inovatif yaklaşımları ve tasarımcı kimliği ile fark yaratan dünyaca ünlü TUMI, heyecanla beklenen Black Friday’de çok avantajlı teklifler sunuyor. 


TUMI, 22  – 26 Kasım tarihleri boyunca Akmerkez ve Kanyon mağazalarından alışveriş yapanlara %40’a varan indirim avantajı sağlıyor. Black Friday’e özel tüm mağazalarında, 10.00 – 22.00 saatleri boyunca servis sunan TUMI, valizden seyahat aksesuarına, omuz çantalarından deri aksesuarlarına uzanan zengin çeşitliliğini avantajlı fiyatlarla keşfe davet ediyor. 


5