Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Hakan Altun hayranlarını mest etti

08.11.2018

Müziğin güçlü sesi Hakan Altun, geçtiğimiz günlerde, İstMarina AVM'e içerisinde bulunan Jolly Joker sahnesinde muhteşem bir geceye imza attı. Yaklaşık bin beş yüz kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden kapıda kuyruklar oluşturduğu gecede sevilen şarkısı, "Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" şarkısı ile hayranlarını selamlayarak, seslendirdiği romantik şarkılarla hayranlarını mest etti. 
KADINA ŞİDDETE HAYIR


Son zamanlar da kadına şiddet olayları  gündemi korurken, Beşiktaş fanatiği olan arabesk şarkıcı Altun, çıktığı sahnede kendini dinlemeye gelen hayranlarına Beşiktaş taraftar grubu olan “Çarşı'nın kendine öz sloganıyla ,” Çarşı küfüre karşı, Çarşı Kadına Şiddete Karşı.  Kadına el uzatanlara şiddet gösterenlere karşıyız. Bunlara dur demeliyiz.“ ifadelerinde bulundu.


YAŞASIN ARABESK


Dillere dolanan şarkılarını seslendirdiği gecede usta şarkıcı Hakan Altun, “ Bu gece durmak yok. Bana bir saat sahnede kal dediler anlaşmamız öyle. Fakat ben iki saat söylerim üç saat söylerim hiç önemli değil, gücümüz yetene kadar buradayız. Yaşasın Arabesk’” diyerek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.2