Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Rag & Bone X Disney Mickey koleksiyonu BEYMEN'lerde

08.11.2018

Amerikalı ünlü streetwear markası Rag & Bone’un Mickey Mouse’un 90. yaşı onuruna hazırladığı, sınırlı sayıda üretilen Rag & Bone X Disney Mickey Koleksiyonu exclusive olarak BEYMEN’lerde.
En beğenilen Rag & Bone stillerini ikonik Mickey Mouse referanslarıyla yeniden yorumlayan koleksiyon, 90 yıllık arşivlerindeki orjinal Mickey çizimlerinden bugüne Mickey Mouse’u modern bir bakış açısıyla ele alıyor.
Unisex tasarımlardan oluşan ve sınırlı sayıda üretilen koleksiyonda; Mickey Mouse baskılı tshirt’ler, kabartma motifli örme süveterler dikkat çekiyor. Koleksiyondaki klasik rag&bone Fit 2 denim, gömlek ve sneakerda ise ünlü karakterin kırmızı,siyah, sarı ve beyazdan oluşan imza renk paletindeki blokları göze çarpıyor.
Disney ile ilk kez 2017 yılında yapığı işbirliği kapsamında sınırlı sayıda Star Wars: The Last Jedi koleksiyonunu hazırlayan Rag & Bone’un bu ilk koleksiyonu büyük ilgi görmüştü. Markanın ikinci işbirliği olan Rag & Bone X Disney Mickey Koleksiyonu, exclusive BEYMEN’lerde ve www.beymen.com’da modaseverlerle buluşuyor.

5