Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 115. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Adriana Lima, Metin Hara'ya olan aşkını yere göğe sığdıramadı

09.11.2018

Aşkları magazin gündeminin ilk sıralarından düşmeyen yazar Metin Hara ile top model Adriana Lima, birbirlerine sosyal medyadan yazdıklarıyla gündem oldu. Metin Hara, bir süre önce hem işleri hem de sevgilisini görmek için ABD'ye gitti. Çift bir süre birlikte vakit geçirdi.
Ancak Lima, yaklaşan Victoria's Secret defilesinin hazırlıkları için New York'a gitti, Hara da Los Angeles'ta kaldı. Hara, önceki gün Instagram sayfasında sevgilisinin minik köpeğini gezdirirken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Hara, motosikletin üzerinde çekilen bu pozuna "Fast an Furious (Hızlı ve Öfkeli) filminin düşük bütçeli, medidatif versiyonu" notunu yazdı.


Hara'nın bu paylaşımına Adriana Lima'dan yanıt gelmekte gecikmedi. Lima, sevgilisinin paylaşımına "Bütçe iyi bir kalp, kibarlık, merhamet, empati ve en önemlisi de senin, benim hayatıma getirdiğin mutluluğu satın alamaz. Seni seviyorum her şeyim" yazdı. Metin Hara da bu mesaja "Ayrıldıktan sadece birkaç saat sonra seni özledim. Benim tapınağım" yazarak karşılık verdi.
Adriana Lima, şu sıralar, artık gediklilerinden olduğu Victoria's Secret defilesiin hazırlıklarıyla meşgul. Sadece Lima değil, moda dünyasının tecrübeli modellerinin yanı sıra kariyerinde birkaç basamak yükselmek isteyen ve seçmeleri geçen genç modeller de sık sık Victoria's Secret genel merkezinin önünde görüntüleniyor. Modeller, defile öncesi son provalarda. İşte firmanın en tecrübeli modeli Lima ve provalarda ter döken diğer modellerin koşturmasından objektiflere yansıyanlar;1