Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

AVON en beğenilen ürünleriyle ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde

29.11.2018

AVON, 12-13 Aralık tarihlerinde, dünyaca ünlü markaların ve butik tasarımcıların katıldığı ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde... Bu yıl Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcılar, yılbaşına özel, yepyeni bir AVON alışveriş deneyimi yaşayacaklar.


12-13 Aralık tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde AVON da yerini aldı. Dünyaca ünlü yüzlerce marka ve butik tasarımcının katıldığı etkinliğe binlerce ziyaretçi katılıyor. Yılbaşı ruhunun doyasıya yaşanacağı iki gün boyunca devam edecek alışveriş günlerinde katılımcılar, en çok sevilen AVON ürünlerini markanın standında deneme ve satın alma fırsatı elde edecekler.
#KullananlarAbartmıyor Mark Big&Extreme maskara

Avon’un yeni ürünlerinden biri olan Mark Big&Extreme maskara kısa sürede geniş bir kitlenin gözdesi haline geldi. Maskara, kirpikleri çok daha uzun, göz alıcı ve dolgun bir görünüme kavuşturuyor. Mark Big&Extreme, 2 kat daha fazla esneterek uzatan formülü, kirpik uzatan özel tasarımlı fırçasıyla tüm gün kusursuz bir göz makyajı deneyimi yaşatıyor. Bakışlardaki güzelliğe odaklanan kadınların tercihi olacak maskara lacivert, kahve-siyah, siyah ve daha siyah olmak üzere dört renkte sunuluyor. Avon, Big& serisinin son üyesi olan ve daha abartılı kirpikler yaratan maskara #KullananlarAbartmıyor hashtag’iyle sosyal medyada da geniş yer alıyor.


Canlı, neşe dolu ve enerjik Avon Life Colour

Efsanevi moda tasarımcısı Kenzo Takada tarafından AVON için özel tasarlanan Life Colour parfüm hem kadınlara hem de erkeklere içlerindeki enerjiyi ortaya çıkartacakları iki farklı koku sunuyor. İlhamını tasarımcısının yaşama sevinci ve boyun eğmeyen kişiliğinden alan enerjik parfümün lansmanı için Kenzo Takada, Türkiye’nin en büyük moda şöleni İstanbul Fashion Week’e katılmıştı. Çiçeksi kokusunun özünde canlandırıcı manolya, armut ve frambuaz taşıyan AVON Life Colour Kadın Parfümü, oldukça şık bir tasarıma sahip olan şişesiyle de dikkat çekiyor. Life Colour Erkek Parfümü ise harekete geçiren limon, vetiver ve manolya özlerinden oluşuyor.


İki Parfüm Bir Şişe: Eve Duet!

Güzel oyuncu Eva Mendes’in marka yüzü olarak tanıtımını yaptığı Eve Duet, kullanım şekliyle Avon’un en yenilikçi ürünleri arasında yer alıyor. Kadınların çok yönlülüğünden yola çıkarak yaratılan, karıştırılabilen Avon’un yeni ikili parfümü Eve Duet, farklı kokularla kendilerini özgürce yansıtmayı isteyenlerin seçimi. Parfüm birbirine geçmiş iki şişeden oluşuyor. Nilüferin günün ilk ışıklarıyla açıp gün boyu enerji saçmasından ilham alınarak tasarlanan gündüz parfümü Eve Duet Radiant mandalina, masum nilüfer, Clementine ve altın amber notaları içeriyor. Nilüferin gece olunca renk değiştirip çekiciliğini artırmasından ilham alınarak tasarlanan gece parfümü Eve Duet Sensual, mor erik, nilüfer ve paçuli notalarına sahip.

15