Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

CVK Park Bosphorus 2019’u Rıza Cumhur Demir ile karşılıyor

30.11.2018

Yeni yılı eşsiz bir müzik ve lezzet şöleni ile karşılamak isteyenler, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da buluşuyor.  “Nezaketimden” şarkısıyla adından 2018’te yeniden söz ettirmeyi başaran usta müzisyen Rıza Cumhur Demir’in eşsiz sahne performansı ve birbirinden özel lezzetlerle oluşturulan yılbaşı özel gala menüsü eşliğinde “2019’a muhteşem bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi...
Şehrin kalbindeki lokasyonu, kusursuz hizmet anlayışı ve büyüleyici atmosferiyle İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul; eşsiz lezzetleri, canlı müziği, oryantal showları ve özel sürprizleriyle yılbaşı gecesinde de fark yaratıyor.


CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un özenle hazırladığı yılbaşı gala programıyla konuklar, yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapıyor. Işıltılı İstanbul Balo Salonu'nun görkemli atmosferinde gerçekleşecek organizasyonda, çocuk yaşta müzik eğitimi ile başlayan kariyer yolculuğuna, tutkusunu yitirmeden devam eden Rıza Cumhur Demir, yerli ve yabancı şarkılardan oluşan repertuvarı ve sürpriz şovlarıyla, konuklara zengin bir müzik ziyafeti sunacak.


Uzun yıllar, İstanbul sahnelerinde performansları ile hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan Rıza Cumhur Demir, yeni yayınlanan “Nezaketimden” şarkısı ile kariyerini daha da sağlam bir zemin üzerine oturtmayı hedefliyor.


6