Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 123. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle
2017’yi uğurlarken…

SALİH KEÇECİ


2017’yi uğurlarken…

Zaman çoğumuzun farkına varmadığı çok önemli bir kavram. Hepimiz ertesi gün ya da önümüzdeki hafta için program yapıyoruz ve dört gözle o anın gelmesini beliyoruz. Ancak zaman göz açıp kapayana kadar gelip geçiyor ve bu döngü böyle devam ediyor. Ne yazık ki geçen zaman hepimizin kısacık hayatından da alıp gidiyor. İşte geldik yılın son ayına. Şimdiden yeni yıl programları yapmaya başladık bile. Ancak acı bir gerçek daha var ki, 2017’de hepimizin tanıdığı, sevdiği bir çok canı, ebedi yolculuğuna uğurladık. Bu nedenle aldığımız her nefesin, yaşadığımız her günün kıymetini bilelim. Tüm dostlara ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk içinde bir yeni yıl dilerim. 

Quality’de bu ay
Bu ay kapak konularımızdan biri, bir mutluluk haberi: Akdağlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akdağ ve eşi Hanife Akdağ’ın oğlu Aycan Akdağ, yedi ay önce nişanlandığı; Şeref-Nilgün Gül çiftinin kızı Gizem Gül ile Raffles Hotel'de muhteşem bir düğün töreni ile evlendi. Sonbahar konseptli bu görkemli düğünü detayları ile taşıdık sayfalarımıza. 

Kapak röportajımızın konuğu ise DAP Yapı markası ile yaptığı projeler ile sektöre yön veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz. Kendisi ile yaptığımız röportajı keyifle okuyacaksınız. 

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun, daha önce söz verdiği gibi Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nı kazanan Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı oyuncularına Çekmeköy Park Projesi’ndeki dairelerini teslim etmesi takdire şayan. Bu anlamlı konunun detaylarını haber sayfalarımızda bulacaksınız. 

Yaz aylarında Çet Yapı Y.K.Başkanı Ahmet-Neşe Çetinsaya'nın kızı Başak Çetinsaya ile iş adamı Aydın-Aysel Yılmaz'ın oğlu Akın Yılmaz nişanlanmıştı. Biz baskıya gireceğimiz gün Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenen görkemli bir düğün ile evlendiler. Maalesef bu sayımıza yetiştiremedik. Ancak Ocak 2018 sayımızda bu güzel düğünü, tüm detayları ile dergimizde göreceksiniz. Yılmaz ve Çetinsaya ailesine ve çiftimize mutluluklar dilerim.  

Quality Business
Bu ay, Business sayfalarımızın röportaj konukları ise uluslararası alanda tanınan başarılı bir yaşam koçu olan Amanda Cristina Ferreira Marques, Atatürk’ün smokincisi olarak bilinen İskender Smokin’in sahibi Levon Kordonciyan, İstanbul Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ful Akıngüç Över ve Türkiye’nin yurt dışındaki gururu isimlerden, Mem&Laz Group Direktörü Mehmet Kocakerim. Eminim zevkle okuyacaksınız. 

Magazin
Kısa süre önce evlenen Asena-Hasan Dere çifti ile evlerinde yaptığımız röportaj ve arabeskin yeni sesi Ersan Er röportajları da magazin sayfalarımızda…

Quality Fashion ve yılbaşı coşkusu 
Yeni yıl yaklaşırken hem yılbaşı gecesi ne giyeceğinize hem de ne hediye alacağınıza ilişkin önerilerimiz için ise Quality Fashion, luxury, güzellik ve bülten sayfalarımıza mutlaka bir göz atın derim. Ayrıca kısa haberler, köşe yazarlarımız, dekorasyon, mekân, otomobil, teknoloji ve kültür sanat sayfalarımız ile dergimiz yine çok dolu, çok renkli. 
162
1