Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

argos in Cappadocia’da 'Aşk' için kısa bir mola

14.01.2019

argos in Cappadocia’nın Sevgililer Günü’ne özel programı Kapadokya’nın büyülü havasıyla bir rüyaya dönüşecek.


Büyülü bir masal ülkesini andıran Kapadokya’da bulunan argos in Cappadocia, karlar altındaki Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı manzarasına sahip konumu ve olağanüstü odalarıyla 14 Şubat haftasını rüya gibi bir molaya çeviriyor.
argos in Cappadocia’nın doğal mağara süitleri veya özel teraslı taş konaklardan birinde konaklama, iki kişilik özel bir kahvaltı ve iki kişilik masaj içeren programına, Kapadokya’nın enfes şaraplarıyla iki kişilik şarap tadımının ardından ödüllü SEKİ Restaurant’da romantik bir akşam yemeği de dâhil. 11-18 Şubat tarihleri arasında geçerli Sevgililer Günü’ne özel bu paket, oda seçeneklerine göre 540€’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.
Seyahat dünyasının önemli iki yayını; Gayot.com ve Conde Nast Johansens tarafından sırasıyla ‘Dünyanın En Güzel 10 Balayı Oteli’ ve ‘Dünyanın En Romantik Otelleri’ arasında gösterilen argos in Cappadocia’da Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nın görkemli manzarası, her sabah şafakla yükselen rengarenk balonlara fon yaratırken, gözlerinizi hiç unutamayacağınız bir rüyaya açacaksınız.

6