Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Şehrin kokteyl durağı: Glens İstanbul

04.02.2019

İstanbul’un önde gelen bölgelerinden Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldığı günden bu yana yoğun ilgi gören ve semtin enerjisinden aldığı ilhamı seçkin deneyimlere, ayrıcalıklı anlara dönüştüren Glens İstanbul, “iyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyans” anlayışını, karakterini yansıtan, benzersiz kokteylleri ile taçlandırıyor. 


Glens İstanbul, her damak tadına hitap eden, günün her saatine keyifle eşlik eden, tatları kadar sunumlarıyla da iştah kabartan kokteylleri ile büyük ilgi görüyor! 


Glens İstanbul,  The Fire of Rome, Pisco & Disco, Silver Cloud, Papercorn Peach gibi her biri farklı tatlara ve ruhlara sahip olan kokteylleri ile keyifli bir mola vermeye, şehrin ve günün stresinden arınmaya, iş çıkışlarında keyifli buluşmalar yaşamaya, eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşamaya davet ediyor.


“İyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyans”ın buluşma noktası olarak öne çıkan, iştah kabartan yemeklerinden trend yaratan partilere ve ses getiren performans gecelerine kadar her detayında misafirlerinin anlarına seçkin deneyimler katan Glens İstanbul, sezonun keyfini benzersiz kokteylleri ile taçlandırmaya davet ediyor.


www.glensistanbul.com 


Adres: Abdi İpekçi Caddesi, No. 12, PK. 34367 – Nişantaşı / İSTANBUL


Rezervasyon için: 0212 803 77 77


6