Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kartalkaya Palazzo'da tatil hız kesmiyor!

05.02.2019

Dünyanın sayılı kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’da, Kaya Hotels&Resorts’ün lüks butik dağ oteli Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kayak ve snowboard tutkunları için bir kış tatili rüyasını gerçeğe dönüştürüyor.


Üstün hizmet kalitesi ve her bir detayı düşünülerek tasarlanmış mimarisiyle Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, 1.5 milyon metrekareye sahip pist alanı, Türkiye’de ilk kez kullanılan Leitner markalı önden korumalı lifti, farklı zorluk derecelerinde 11 pisti, 7 lifti ve misafirlerine direkt olarak telesiyejlere ulaşım imkanı vermesiyle de fark yaratıyor.
Tatilin son hafta sonun da Kartalkaya pistleri yine birçok tanınmış simayı misafir etti. Oldukça kalabalık olan dağ da hava adeta bahar havası gibiydi. Güneşli geçen hafta sonun da kar sporları severler tüm gün açık ve güneşli havanın tadını kayarak çıkarttılar.


Ailece Kar Tatili Keyfi!


İş adamı Mehmet Hanif'in eşi Burcu Hanif ve kız kardeşi Begüm Karamahmutoğlu da tatilin son günlerini değerlendirmek için Kartalkaya'yı tercih ettiler.
Kar Havasının Keyfini Çıkaranlar…


İstanbul cemiyet hayatının genç temsilcilerinden Yelda Demirören'de arkadaşlarıyla birlikte Drop Lounge'da yemek yiyerek güzel havanın keyfini arkadaşlarıyla sohbet ederek çıkartırken;
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra da arkadaşlarıyla beraber Kartalkaya Palazzo pistlerini tercih edenler arasındaydı.
Bilge Kuru; Snowboard Aşkı


Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) kurucusu Bilge Kuru, Lion Diamond'ın sahibi Öznur Yakın, iş adamı İbrahim Hattat'ın eşi Burcu Hattat ve çocukları hep birlikte sömestr tatilinin son haftasını Kartalkaya Palazzo’da geçirdiler.
Genç iş adamlarımızdan ve Türkiye Futbol Federasyonu medya iletişim basın sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren'in yeğeni Mehmet Düren hafta sonu tatili için yakın dostlarıyla beraber Kartalkaya Palazzo’yu tercih eden tanınmış isimler arasında yer alıyor.
İş adamı Cezmi Mutlu'nun kızı Zeynep Mutlu kızı Nazlı ve yakın arkadaşı Emine Kütük ile beraber dağdaydı. 

Snowboard Ustası Nergis Pekuysal!


İşadamı Enis Pekuysal eşi Nergis Pekuysal ve çocuklarıyla birlikte geçtiğimiz hafta sonu Kartalkaya Palazzo’yu tercih edenler arasındaydı. 
Enis Pekuysal kayak yaparken, güzel eşi Nergis Pekuysal Board'ta adeta ustalığını sergiledi.
Haftasonu kısa bir mola verenler...


Arkadaşlarıyla beraber Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’te konaklayan Murat-Pınar Talay çifti Drop Lounge'ta yemek yiyerek sohbet etmeyi tercih ettiler. 
Yakın Dostlarla kısa bir mola!


Genç İşadamlarımızdan Can Ekşioğlu zarif eşi Katerina Ekşioğlu birlikte geldiği Kartalkaya 'da yakın dostlarıyla buluştular. Can Ekşioğlu otelde vakit geçirmeyi tercih ederken zarif eşi Katerina Ekşioğlu arkadaşlarıyla birlikte Drop Lounge'ta dağın muhteşem manzarasının tadını çıkarttılar.
Türkiye de bir çok büyük hastanede Başhekimlik yapan merhum Seyfi Basa'nın kızı Saba  Güceylioğlu'da  oğlu Kerim Seyfi Güceylioğlu ile tatildeydi. Küçük Kerim Seyfi'nin kayak dersleri dışında Anne oğul karda yürüyüş yapmayı çok sevdiklerini söyleyen Saba Hanım  '' oğlumla vakit geçirmek benim için en güzel tatil '' dedi.


19