Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 143. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Striort Türkiye’ nin kurucusu Neslim Güngen, Striort metodunu Quality'e anlattı

04.01.2019

Bu ayki konuğumuz, güzellik sektörünün genç ve başarılı girişimcilerinden Neslim Güngen Güzellik Merkezi, CosmoNES Medikal ve Striort Türkiye’ nin kurucusu Neslim GÜNGEN…


18 yıldır bu sektörün içinde olan Neslim Güngen ismini ve işlemlerini markalaştırmış yaptığı her işte öncü ve örnek olmayı hedefleyerek sürekli gelişime gönül vermiştir. Çığır açan teknolojileri ülkemize getirerek Neslim Güngen ismine kalıcı olarak imza atmıştır.


Genç yaşına rağmen başarılara doymayan, pek çok işin üstesinden aynı anda gelebilme konusunda uzman olan Neslim Güngen’ in başarı hikayesini gelin hep birlikte okuyalım.


Neslim Güngen ismini sosyal medya üzerinden belki aldığım ödüllerden belki de ekranlardan tanıdınız. Aynı zamanda iki çocuk annesiyim, eşimin yegane hayat arkadaşıyım, evimin kadınıyım… Eşim bu hayatımın, başarılarımın en büyük destekçisi. Sevenlerim bu tempoya nasıl ayak uydurduğumu hala çözemiyor, aslında çalışmayı seven biri olarak durmak benim hayatımda olmayan bir kavram. 


Aslında başarı hikâyem kızım Derin 8 aylıkken kalıcı makyaj yaparak başladı… Başarılı olabilmek için sürekli araştırdım, sürekli sabahlara kadar çizim yaptım.Nitekim başarılı da oldum..

Striort  ile Çatlakların Önüne Geçin!

Uzun zaman yaptığım araştırmalar doğrultusunda; kadın ya da erkek olsun herkesin yaşamında yer alan ve tedavisiz olduğu düşünülen çatlaklarla ilgili Brezilya’ dan ithal ettiğimiz, Türkiye distübütörü olduğumuz Dr. Bussade’ nin 36 yıllık tecrübesiyle kurulan Bothanica Mineral’in Striort metodunu buldum.


Türkiye’ de olmayan bu ileri teknolojinin öncüsü olabilmek için Brezilya’ ya giderek ortamoleküler estetik uygulamasının dünyadaki öncüsüyle tanışarak ilk adımı atmış oldum.  


Başarısı;  bağımsız laboratuarlarda yapılan 5000 den fazla başarılı sonuçlar ile ispatlanmış, 17 ülkeden 8000 uzman tarafından kullanılan bir metodu herkesle tanıştırarak aslında bir nevi de beklenen talebe doğru cevap veren nokta atışı yapan bir iş kadını oldum.


Striort metodu; tıpkı kalıcı makyaj işleminde uyguladığımız altın oran gibi tamamen matematiksel işlemlere dayanır. 


Çatlak çizgilerinin üzerinde tek tek çalışarak, kollejenlerin uyarılmasıyla ve kişilerin metabolizmasıyla orantılı olarak 1 ile 3 seansta %80 e varan başarı oranı alınan ortomoleküler bir sistemdir. Bu sistem çatlakları onardığı gibi sıkılaşma da sağlamaktadır.RÖPORTAJIN DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


DERGİMİZİN NİSAN SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


15