Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Emsal Doğan başarısının sırrını Quality of Magazine okuyucularına anlattı

01.04.2019

Microblading ve protez tırnak uygulamalarındaki başarıları ile tanınan, kendi adını verdiği güzellik merkezleri ile sektörde bir marka haline gelen Emsal Doğan ile yeni projeleri ve gelecek hedeflerini konuştuk. 
Güzellik sektörünün başarılı isimlerinden Emsal Doğan, doğup büyüdüğü Almanya’da eğitimini tamamladıktan sonra, 2008 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapmış. Gelir gelmez Bağdat Caddesi’nde bir plastik cerrahın yanında işe başladığını anlatan Emsal Doğan, ‘Bir masa ile başladım, işlere yetişemez oldum…  Önce bir asistan aldım yanıma,  sonra bir masa daha aldım, bir masa daha derken şubeleşmeye başladık. 2011’de ilk şubemi Nişantaşı’nda açtım.  Şu an yurtiçi ve yurtdışında toplam 27 şubemiz mevcut. İstanbul’da 12 şubemiz, 450 çalışanımız var.’ 


"Kimseye ihtiyacı olmayan bir şey yapmıyor, hayal satmıyoruz."


İş ahlakının çok önemli olduğunun altını çizen Emsal Doğan ‘Biz bu işte dürüst çalışıyoruz. BE Estetik olarak da öyle çalışacağız. Kimseye ihtiyacı olmayan bir şey yapmıyor, hayal satmıyoruz. Ben her zaman şöyle söylüyorum, bana Ayşe olarak geldiğinizde buradan yine Ayşe olarak çıkacaksınız. Daha bakımlı bir Ayşe olarak çıkacaksınız sadece. Adriana Lima olarak çıkma hayalini satmıyoruz kesinlikle. Bazen hayaller ve gerçekler aynı olmuyor ama. Biz gerçekten sadece ihtiyacı olan insana ihtiyacı olan şeyi yapmak istiyoruz.’ diyor. 
‘Poshet Poshet’ alışveriş ile modaya da el attı 


Güzellik ve estetik sektöründeki markalarına Poshet Poshet ile modayı da ekleyen Emsal Doğan, markanın mankenliğini de kendisi yapıyor. Sosyal medya takipçileri ve müşterilerinin isteği doğrultusunda modaya da el atan Emsal Hanım, marka isminin ülkemizdeki poşet yasağından etkilenerek ortaya çıktığını söylüyor. Şuan online satış ile hizmet veren Poshet Poshet, şimdiden franchising başvuruları da almaya başlamış. 

DERGİMİZİN NİSAN SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!

14