Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Cildinizi doğal dengesine kavuşturacak Jowae, Türkiye'de

10.04.2019

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Türkiye’de!


Cildimiz her gün kirlilik, stres, yorgunluk gibi cilt dengesini bozan faktörlere maruz kalır. Cilt dokusu mat ve donuk bir hal alırken ciltte yaşlanmanın ilk belirtileri ortaya çıkar. %93 Doğal kaynaklı içeriklerden oluşan Jowaé ürünleri doğal olarak güzel olan cildinizi doğal dengesine kavuşturmak için geliştirildi!


Kore dilinde ‘harmoni’ kelimesinden ilham alan Jowaé, Güney Kore ve Fransa’nın eşsiz bitkisel kozmetiğinin uyumunu tüm ürünlerinde sunuyor. Ales Groupe bünyesindeki 3. dermokozmetik markası Jowaé, dengeli, doğal ve mükemmel bir cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor!


Jowaé ürünlerinin aktif içeriği olan antioksidan etkili Lumifenol, cildi koruyor, onarıyor, cilde detoks etkisi sunuyor ve ışıltı veriyor.


Latince “Her zaman canlı” anlamına gelen Lumifenol, kusursuz ve dayanıklı bir cildin anahtarını sunuyor.
Jowaé, dünyaca ünlü Kore Güzellik Ritüeli’nin dört adımından ilham alıyor;

1. Temizleme: Cildi kir ve makyajdan derinlemesine arındırır.

2. Hazırlama: Cildi bakıma ve tedaviye hazırlar. 

3. Aktifleştirme: Cildin genç dokusunu korur ve cilt dokusunu iyileştirir.

4. Onarma: Tüm cilt tipleri için cilt dengesini sağlamaya ve onarmaya yardımcı olur. Cilt kusurları ve hücre deformasyonunu düzenler.

Tüm cilt tiplerine ve hassas ciltlerin kullanımına uygun, temizleme segmentinden renkli nemlendirici serisine kadar 33 farklı ürüne sahip Jowaé, paraben, silikon, kimyasal koruyucu mineral yağ, hayvansal içerik ve sentetik renklendirici içermeyen doğal içeriği sayesinde, cildinizi doğal dengesine kavuşturuyor ve günlük saldırılardan koruyor! Mükemmel bir cilt hayalinin Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ile sağlayan Jowaé patent başvurusunda bulunduğu ve her ürünün içinde yer alan antioksiden etkili lumifenol ile ışıltılı, taze bir cildin anahtarını sunuyor. 

15