Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'Astro Gastro' ünlü isimleri bir araya getirdi

18.04.2019

Four Seasons Hotel Bosphorus, Boğaz’ın benzersiz manzarasına karşı konumlanan Aqua Restaurant’ta 17 Nisan Çarşamba günü “Astro Gastro” temasıyla çok özel lezzetleri misafirleriyle buluşturdu. Gastronomi Yazarı, TV Programcısı ve Danışman Elif Edes Tapan ile otelin Baş Aşçısı Savaş Aydemir’in, yeni mevsimden ve burçlardan ilham alarak hazırladığı özel menü, astrolog Nigar Bostan’ın keyifli sohbeti eşliğinde iş, cemiyet, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlere sunuldu. 


Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisi ile eşsiz lezzetlerini, Boğaz’ın göz alıcı manzarasına karşı sunan Aqua Restaurant, değişim ve canlılığın mevsimi ilkbaharın gelişini Elif Edes Tapan ve Savaş Aydemir’in birlikte hazırladığı leziz bir menüyle karşıladı. Astro Gastro temasıyla, her bir burcun öne çıkan özelliğinden esinlenerek hazırlanan öğle yemeğine aralarında Sedef İybar, Günseli Kato, Selin Kutucular, İzzet Öz, Elif Kıramer, Sinan Öncel, Aylin Arasıl, Canda ve Derin Dayıgil, Gül Erçetingöz, Murat Tufan’ın olduğu iş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü simaları katıldı. 


Nigar Bostan, Elif Edes TapanGülm Erçetingöz


Astro Gastro etkinliğinde astroloji detaylarından yola çıkılarak hazırlanan menüde, konuklara burçların özelliklerine bağlı olarak en gösterişli sunumlardan, en sağlıklı lezzetlere, baharatlı yiyeceklerden en aykırı tariflere, en modernden en geleneksel tatlara kadar geniş bir yelpaze sunuldu. Elif Edes Tapan burçların hangi özelliklerinden yola çıkarak menülerin oluşturulduğunu konukları ile paylaşırken keyifli anlar yaşandı. Masa detaylarında da burçlara yönelik özellikler ve dekorasyon objeleri kullanıldı.


Selin Kutucular


Astro Gastro etkinliğinde konuklar Astrolog Nigar Bostan’dan astroloji haritası ve burçlarına yönelik bilgiler alarak keyifli bir gün geçirdi.


Sedef İybar, Sinan Öncel, Neslihan Işık


1