Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Her Cuma nefessiz izlenen Hercai bu hafta da çok konuşulacak!

25.04.2019

Miran’ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat’ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran’ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat’ın kanatlarının altına mı giriyor? 


Tüm Şadoğlu Konağı’nı karşısına alarak Reyyan’ın elini tutan Azad’ın söyledikleri yüreklere dokunacak! Azat’ın “Reyyan benim helalim olacak. Temizliyorum namusunu ama kurşunla değil, nikahla temizliyorum” cümleleri Şadoğlu Konağı’nda deprem etkisi yaratıyor! 


MİRAN, REYYAN’I AZAT’A YAR EDECEK Mİ? 


Azat’ı dinlerken dişlerini sıkan, gözleri dolan, ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan’ın Azat’a yar olmasını kaldırabilecek mi? 


Tüm bu olanlardan sonra Miran’ın kendisine döneceğine inanan Gönül’ün şimdiki planları ne? Gönül’ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak? 


Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği dizinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök, Duygu Yetiş ve Gülçin Hatıhan paylaşıyor.


‘Hercai’ nefes kesecek yeni bölümüyle Cuma günü 20:00’de atv’ de!


2