Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Halima Aden - Modanisa iş birliğinin ilk koleksiyonu satışa sunuldu

30.04.2019

Dünyanın ilk hijabi modeli Halima Aden’in Modanisa’ya özel tasarladığı, kendi adını taşıyan ilk türban koleksiyonu, Modanisa.com üzerinden satışa çıktı.


Süpermodel Halima Aden’in ilk koleksiyonunun lansmanı, 20 Nisan’da Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret platformu Modanisa.com’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen İstanbul Modest Fashion Week kapsamında yapıldı ve etkinliğin en fazla alkış alan şovlarından biri oldu. Halima x Modanisa koleksiyonu, Aden’in tasarımcı kimliğini öne çıkaran ilk iş birliği olmasının yanı sıra kendi adını taşıyan ilk koleksiyon. Halima Aden ve Modanisa kreatif ekibinin birlikte çalışarak ortaya çıkardığı çarpıcı parçalar, yalnızca Modanisa mobil uygulaması ve Modanisa.com üzerinden satışa çıkarıldı.
47 parçadan oluşan koleksiyon, klasik ve modern şal, bone ve türban modellerinin güçlü bir karışımını sunuyor ve zamanın ötesinde temel parçalar barındırıyor. Özel koleksiyon şık giyinmek isteyen bütün kadınlara hitap eden bir estetiğe sahip. Koleksiyonun en önemli bölümlerinden birini, her biri el yapımı 10 farklı modelden oluşan “sınırlı üretim” özel türban koleksiyonu oluşturuyor. Koleksiyonda bulunan ve sosyal hayatın her alanında giyilebilecek pratik ve rahat parçalar kombinlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Halima logo işlemeli 17 renk krep şal, 5 adet özel desenli %100 pamuk şal ve 7 adet tek renk %100 pamuk şal koleksiyonda yer alan diğer parçalar.


5