Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Trepezzi ile güneşin zararlı ışınlarından korunun

02.05.2019

Trepezzi’nin modest deniz ve plaj modasına getirdiği lüks anlayışı ile anneler, deniz ve sahillerde silüetlerini mükemmelleştiren parçalar giymenin keyfine varacaklar. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak, cilt hassasiyeti ya da inanç gibi farklı nedenlerle modest mayo giyimini tercih eden kadınlar için yepyeni ve sofistike parçalar sunan Trepezzi, Anneler Günü’ne özel olarak tüm ürünlerinde yüzde 25 indirim sağlıyor.


Sportif etkinliklerin yanı sıra günlük alanda da kullanılabilecek kadar fonksiyonel olan Trepezzi koleksiyonları, bedenin kusurlarını kapatan ve farklı vücut tipleri gözetilerek oluşturulan kalıpları ile feminen güzelliği ortaya çıkararak mayo ve plaj giyiminde devrim yaratıyor.


Lüks deniz ve plaj giyimini modern çizgilerle yeniden yorumlayarak sahillere zarafet getiren Trepezzi, bu yıl Anneler Günü’nde annenize en şık ve en özgün hediyeyi verebilmeniz için hoş bir sürpriz hazırladı. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak, cilt hassasiyeti ya da inanç gibi farklı nedenlerle modest mayo giyimini tercih eden kadınlar için zarif ve sofistike bir koleksiyon sunan Trepezzi, Anneler Günü’ne özel olarak tüm ürünlerinde yüzde 25 indirim sağlıyor.


Farklı vücut tipleri gözetilerek hazırlanan kalıpları ile bedenin kusurlarını kapatarak feminen güzelliği ortaya çıkaran Trepezzi koleksiyonu ile anneler, birbirinden şık parçalarla yaza merhaba diyecekler.
Hem sahillerde hem sporda

Stil sahibi kadınların girdikleri her ortamda dikkat çekmelerini sağlayan, ince detaylar, rengarenk ve özgün tasarımlarla süslenen lüks ithal kumaşların kullanıldığı Trepezzi mayolarını benzerlerinden ayıran en önemli özellik, hem sportif amaçlarla hem de günlük alanda kullanılabilecek kadar fonksiyonel olmaları.


Pantone ve moda trendlerini yakından takip eden ahenkli ve çarpıcı renkleri, sofistike fırfır detayları, göz alıcı çiçek desenleri, yerinde kullanılan zeki dikiş detaylarıyla ikonik parçalar sunan Trepezzi, UPF 50+ koruma sağlayan ithal Bionic Finish, polyamid dokulu kumaşlarıyla stilini plajda ya da spor sırasında yansıtmak isteyen anneler için birbirinden şık seçenekler sunuyor.
Bu zarif koleksiyonla tarzını plaj ve sahillere yansıtma imkanı bulacak olan anneler, bir yandan da Trepezzi’nin bedeni güneşin zararlı ışınlarından koruyan, yara izleri, alerjiler ya da cilt kusurlarını saklayan benzersiz parçalarıyla sağlık ve rahatlığın tadını çıkaracaklar.


Trepezzi ürünlerinde kullanılan ithal polyamid kumaşlarının su tutmayan yapısı ise koku yapmayan, hijyen sağlayan özelliğiyle koşu, yoga gibi çok çeşitli aktivitelerde de kullanım rahatlığı getiriyor.


5